Viadeo (Android)

Viadeo

Viadeo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viadeo, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir iş odaklı sosyal medya platformu.

Viadeo, Android işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sosyal medya uygulaması olarak öne çıkıyor.

Profesyonellere hitap eden Viadeo'yu LinkedIn'in farklı bir versiyonu olarak düşünebiliriz. Bu platform üzerinde profesyonel kişiler bir araya gelerek etkileşime geçiyor ve adeta farklı iş sektörlerinin nabzını birlikte tutuyorlar.

Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz ve hiçbir ek prosedür gerektirmiyor. Sadece kullanıcı adımızı ve şifremizi kullanarak giriş yapmamız yeterli oluyor. Bu aşamadan sonra platform üzerinde yer alan kullanıcılar ile etkileşime geçebilir, farklı sektörlerde neler olup bittiğini takip edebiliriz. Elbette direkt olarak kendi yer aldığınız sektör üzerine de yoğunlaşabilirsiniz.

Viadeo üzerinde toplamda 60 milyondan fazla profesyonel yer alıyor. Biz de bu kişilerin arasına katılabilir ve iş çevremizi genişleterek daha fazla kişiyle bağlantıya geçebiliriz. Bu sayede belki de yeni iş olanakları elde edebiliriz.

Platform üzerinde yer alan konulardan ilginizi çekenler olursa bunları arkadaşlarınızla farklı kanallar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Sorunsuz ve akıcı bir deneyim sunan Viadeo, yer aldığı sektörün ve diğer iş kollarının gündemini takip etmek isteyen herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR