Viddme

Viddme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viddme, Android kullanıcılarının videolarını anonim olarak paylaşabilecekleri ücretsiz bir video paylaşma uygulamasıdır.

Viddme, Android kullanıcılarının çektikleri veya mobil cihazları üzerinde yer alan videoları anonim olarak Viddme sunucularına yükleyebilecekleri ve kendilerine verilen bağlantı adresini arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri ücretsiz bir uygulamadır.

Her ne kadar kullanıcıların çekmiş oldukları videoları Youtube üzerine yükleyerek paylaşmaları inanılmaz kolay olsa da bu noktada Youtube üzerine yüklemiş olduğunuz videoların bir eksi yönü olduğu gerçek. Çünkü Youtube üzerine yüklediğiniz tüm videolar doğrudan Google hesabınızla bağlantılı oluyor.

Eğer siz kimliğinizi açığa çıkarmadan videolarınızı internet ortamına yüklemek ve paylaşmak istiyorsanız, bu noktada sizlere Viddme'yi önerebilirim. Viddme sayesinde kullanıcılar anonim olarak videolarını Viddme sunucuları üzerine yükleyebiliyor ve kendilerine verilen bağlantı adresi sayesinde istedikleri zaman videolarına ulaşabiliyor ve hatta arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar.

Popüler resim paylaşma servisi Imgur ile aynı mantığa sahip olan Viddme'nin tek farkı resimler yerine videoları kullanıyor olması.

Herhangi bir şekilde kayıt ve giriş gerektirmeden videolarınızı hızlı bir şekilde internet ortamına anonim olarak yükleyebileceğiniz ve sahip olacağınız bağlantı adreslerini istediğiniz kişilerle paylaşabileceğiniz Viddme'yi denemenizi öneririm.

YORUMLAR