Vodafone TV 1.0 (Android)

Vodafone TV

1.0
Vodafone TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodafone TV uygulaması ile tv yayınlarını yüksek kalite ve kesintisiz izleyin, popüler filmleri kiralayın.

Vodafone TV, Vodafone bireysel faturasız / faturalı ve kurumsal abonelerinin yararlanabildiği televizyon izleme uygulamasıdır. Canlı yayını durdurup 15 dakika geri sarma, popüler film, dizi ve programlardan oluşan arşiv, sosyal ağ entegrasyonu ve daha pek çok yeniliği bir arada sunmaktadır.

Sevdiğiniz dizi ve programları yüksek görüntü kalitesiyle ve kesintisiz olarak izlemenin haricinde popüler filmleri kiralama şansına da sahip olacağınız Vodafone TV’de 4 paket seçeneğiniz bulunuyor. Standart paketi tercih ettiğinizde 5 TL, spor ve eğlence paketini tercih ettiğinizde 5 TL, süper paketi tercih ettiğinizde 7.5 TL, Behzat Ç. Paketini tercih ettiğinizde de 4 TL aylık abonelik ücreti yansıtılıyor. İlk kez abone olduğunuzda bu paketlerden hangisini seçerseniz seçin hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Paket seçiminizi ise MTV PAKETADI yazıp 3636’ya kısa mesaj göndererek yapıyorsunuz.

Vodafone telefon numaranız ve şifrenizi girdiğinizde son derece basit hazırlanmış bir arayüz bizleri karşılıyor. Canlı yayına geçeceğiniz TV İzle, popüler filmlere göz atabileceğiniz ve kiralayabileceğiniz Seç İzle’nin dışında TV Rehberi bulunuyor ki buradan kanalların yayın akışına bakabiliyor ve beklediğiniz dizi ve programlar için hatırlatıcı ekleyebiliyorsunuz.

Vodafone abonesiyseniz hem uygun fiyatlı oluşu hem de yayınları yüksek kalitede ve kesintisiz sunmasıyla mobilde dört dörtlük bir tv deneyimi yaşayacağınızı düşündüğüm Vodafone TV uygulamasını kesinlikle yüklemelisiniz.

YORUMLAR