VOLKICAR

VOLKICAR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VOLKICAR ile Android cihazlarınızdan ülkemizdeki pistlerde V1 Challenge yarış heyecanını yakalayabiliyorsunuz.

VOLKICAR oyunu, hepimizin tanıdığı ve ülkemizin yetiştirdiği en başarılı oto yarışçılarından olan Volkan Işık’ın yarış oyunu olarak karşımıza çıktı ve bu nedenle yerli bir yapım olması onu daha da önemli bir hale getiriyor. Ücretsiz olarak yayınlanan ve Volkan Işık’ın kendi tasarımı olan VOLKICAR otomobilleriyle yarışlara atılacağınız oyun, eminim ki pist yarışlarına meraklı olan kullanıcıların ilgisini çekecektir.

Oyunda kullandığımız VOLKICAR tam olarak gerçeğiyle birebir uyuşacak bir şekilde tasarlanmış. Bu nedenle oyun esnasında atmosfere dahil olmanın oldukça kolay olduğu ortada ve bu atmosferin farklı pist seçenekleriyle de desteklenmesi sayesinde kendinizi pilot koltuğuna oturmuş gibi hissedeceksiniz.

Oyun içerisinde 22 adet farklı araç yer alıyor ve istediğimiz pilotu seçerek yarışlara katılmamız mümkün. Böylelikle sevdiğiniz yerli yarışçıları seçmek ve kendinizi gerçek pilotlara karşı yarışırken bulmak mümkün. Oyunda yer alan pist seçenekleri şimdilik İzmit Körfez Pisti, İzmir Ülkü Pisti, Aydın Şehir Etabı ve Volkan Işık Arena olarak sıralanıyorlar ancak gelecekte yeni pistlerin yayınlanma ihtimali de mevcut.

Farklı oyun modlarını da destekleyen VOLKICAR, zamana karşı yarış, rakiplere karşı yarış yahut deneme turları gibi farklı opsiyonları kullanıcılara sunuyor. Grafik ve ses öğelerinin oyundan keyif almak için yeterli olduğunu söyleyebilirim ancak grafiklerin biraz daha geliştirmeye ihtiyaç duydukları da bir gerçek. Fakat bu konuda takıntılı olmayan takipçilerimiz herhangi bir sorun yaşamayacaklardır.

Pistlerdeki sıralama ve yarış zamanlarınıza göre belirlenen puanlarınız sayesinde diğer kullanıcılarla puan anlamında yarışarak birinciliği elde etmeye çalışmanız da oyundaki rekabeti oldukça arttırıyor. Şimdilik maalesef gerçek bir multiplayer özelliği bulunmasa da puan yarışının yeterince hırs verici olduğunu belirtmek lazım.

Yeni bir yarış oyunu arayanların V1 Challenge yarışlarına katılmaktan keyif alacağını düşündüğümden oyunu denemeden geçmemenizi öneriyorum.