VosVos Drift 3D

VosVos Drift 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VosVos Drift 3D ile özgürce yanlama keyfini yaşayabilirsiniz

VosVos Drift 3D eğer drift atmayı ya da diğer adıyla yanlamayı seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil drift oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan VosVos Drift 3D'de modifiye edilmiş bir VosVos'u kullanarak en gösterişli yanlama hareketlerini yapabilmekteyiz. Oyunda kullandığımız Tosbağa ile yüksek hızlara çıkmalı ve uçuk yanlama hareketleri yaparak en yüksek puanı kazanmalıyız.

VosVos Drift 3D'de oyunculara drift atabilmeleri için 2 farklı yarış pisti sunuluyor. Arena bölümünde temel amacımız puan kazanmak ve bunun için rampalardan atlıyoruz ve modifiye VosVos'umuzu yanlıyoruz. Şehir İçi bölümünde ise şehirde serbestçe dolanabiliyor ve istediğimiz zaman yanlayabiliyoruz. Oyunda hem gece hem de gündüz yarışabilmekteyiz.

VosVos Drift 3D hareket sensörü yardımıyla oynanabilmekte. Eğer klasik bir Tosbağa ile drift atmanın nasıl bir duygu olduğunu merak ediyorsanız VosVos Drift 3D'yi oynayabilirsiniz.

YORUMLAR