VPN

VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VPN ile engellenmiş internet sitelerine girebilirsiniz

VPN kullanıcılara engelli sitelere giriş yapabilme ve kişisel bilgi güvenliği sağlama konusunda yardımcı olan ücretsiz bir VPN uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir uygulama olan VPN size yasaklı sitelere giriş yapma imkanı veriyor. Özellikle internet yasakları konusunda oldukça kötü bir karneye sahip olan ülkemizde Twitter ve YouTube gibi dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya servisleri sıkça yasaklanabiliyor. Bunun yanında Facebook gibi sosyal medya devlerinin de yasaklanması ihtimaller dahilinde. 

VPN bize yasaklanmış olan bütün internet sitelerine girme imkanı veriyor. Uygulama bu iş için internet trafiğinizi başka bir coğrafi konuma yönlendiriyor ve sanki bu farklı coğrafi konumdan internete erişiyormuşsunuz gibi size yasaksız bir bağlantı sunuyor. Bu işi tek dokunuşla halledebilmektesiniz.

VPN'nin sunduğu bağlantı üzerinde yapılan veri transferleri de özel olarak şifreleniyor ve internet bağlantınız daha güvenli hale getiriliyor. Bu size hacker koruması sunuyor ve IP adresinizin tespit edilmesinin önüne geçiyor.

VPN sayesinde bölgesel erişim sunan ve ülkemize hizmet vermeyen farklı internet servislerine de erişebilmeniz mümkün.