WARSHIP BATTLE 1.0.0 (Android)

WARSHIP BATTLE

WARSHIP BATTLE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İkinci Dünya Savaşı gemilerini açık denizlerde savaştırabileceğiniz ücretsiz bir mobil oyun.

Deniz savaşları birçok belgeselde de sıkça rastlanan ve büyük bir ilgi ile izlenen bir konudur. Ama WARSHIP BATTLE isimli bu oyun ile kuralları değiştirip oyuncu koltuğuna oturma fırsarını taşıyorsunuz. Android için hazırlanmış bir savaş simülasyonu oyunu olan bu oyun isminin de önerdiği gibi savaş gemilerinin savaştığı ortamları konu eden bir çalışma. Gerçeğe yakın birçok savaş gemisi sizin kontrolünüzde muhaberelerin içine giriyor olacak.

Gemi modelleri ağırlıklı olarak ikinci dünya savaşından gelen bu oyunda elbette savaş teknolojisi de bizi hayatın o kesitine götürüyor olacak. Aşırı derecede simülasyon yapıp zorluk seviyesini ve tempoyu düşürmek istemeyen yapımcılar daha aktif ve arcade tarzı unsurları da oyuna katmayı seçmişler. Bana soracak olursanız, mobil bir oyun daha kısa soluklu olacağı için bu seçim mantıklı olmuş. Sonuçta saatlerce başında oturup bataryanızı yok etmek istemeyeceksiniz.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış WARSHIP BATTLE isimli bu deniz savaşı simülasyonu oyunu 3 boyutlu grafikleriyle dikkat çekiyor. Oyunu tamamen ücretsiz olarak indirmeniz mümkün, ancak dikkatli olmanız gereken konu ekstra materyaller için sunulan uygulama içi satın alma seçenekleri olacaktır.

YORUMLAR