WhatsOnline

WhatsOnline
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WhatsOnline, Android cihazlarınızda kullandığınız Whatsapp'da kimlerin online olduğunu görebildiğiniz bir uygulamadır.

WhatsOnline, çevrenizdeki kişilerin Whatsapp'da çevirimiçi olma istatistiklerini görebileceğiniz bir 3. parti uygulama. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulamada, dilerseniz Whatsapp'daki tüm listenizin online durumlarını elinizin altında tutabilirsiniz. 

Açıkçası WhatsOnline uygulamasını sizlerle paylaşmadan önce epey düşündüğümü söylemeliyim. Çünkü ülke olarak teknolojinin bu yönünü kullanma konusunda biraz sınıfta kaldık. Çevrenizde mutlaka görmüşsünüzdür, gece geç saatlerde online olduğu için tartışılan sevgililer, cevap verilmediği için kızan arkadaşlar, sırf bu sebeplerden yaşanan ayrılıklar ve daha nicesi. WhatsOnline'da işte bu durumları ortaya çıkarır diye korkuyorum. Bir mesajlaşma uygulamasında mahremiyeti ortadan kaldıran bu uygulama, seçtiğiniz kişilerin online olma sayılarını, online kalma sürelerini ve zamanlarını göstermeye yarıyor. Seçtiğiniz kişi ne kadar online olmuş, son görülmesi ne zamanmış merak ediyorsanız WhatsOnline'da rahatlıkla görebiliyorsunuz. 

Ücretsiz olarak bu 3. parti uygulamayı indirebilirsiniz ama lütfen kullanmadan önce sevdiğiniz kişilerin mahremiyetine olan saygınızı sorgulayınız. Sevdiklerinizle bu tür sebeplerden tartışmamanızı dilerim.