WhatsUp Nearby

WhatsUp Nearby
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WhatsUp Nearby, yakın çevrenizde bulunan ve popüler mesajlaşma uygulaması WhatApp'ı kullanan diğer kullanıcılar ile tanışma fırsatı bulabileceğiniz farklı ve eğlenceli bir Android arkadaşlık uygulamasıdır.

WhatsUp Nearby, aynı civarda oturduğunuz kişiler ile eşleşmenizi sağlayarak onlardan WhatsApp'larını isteme imkanı sunan eğlenceli ve yeni bir Android arkadaşlık uygulamasıdır. Buna benzer tanışma ve arkadaşlık uygulamaları olmasına rağmen, daha önce bu uygulamanın aynısı bulunmuyordu.

Fotoğraf beğenileri yada diğer eşleşmeler ile tanışma fırsatı bulabileceğiniz uygulamalardan farklı olarak bu uygulama ile direkt olarak WhatsApp isteyerek iletişime geçebiliyorsunuz. Elbette uygulama içerisinde bir profiliniz ve fotoğraflarınız bulunuyor.

Yeni kız/erkek arkadaş arayanlar için oldukça ideal bir uygulama olan WhatsUp Nearby, kullanıcı sayısı arttıkça kullanması daha da zevkli hale gelen bir uygulamadır. Bu nedenle ilk yüklediğinizde fazla kişiye ulaşamazsanız bir süre bekleyerek çevrenizdeki kişilerin de bu uygulamayı kullanmasını beklemelisiniz. Hatta kendi arkadaş çevreniz arasında yayarak uygulamanın daha hızlı yayılmasını bile sağlayabilirsiniz.

Eşleşme sağlanan kişiler ile direkt olarka Whatsapp yada telefon numaranız ile mesajlaşabiliyorsunuz.

Mahallenizde yada oturduğunuz bölgede çok hoşlandığınız bir kız olduğunu varsayalım. Fakat bu kız ile bir türlü konuşma fırsatı bulamıyorsanız, WhatUp Nearby de deneyebileceğiniz yöntemler arasında. Üstelik utanmanıza da gerek yok. Çünkü onunda sizi beğendiğini eşleşme olduğunda anlayabiliyorsunuz.

Yeni arkadaşlıklar kurmak ve yakın çevrenizdeki kişiler ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz WhatsUp Nearby uygulamasını ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR