World Zombination

World Zombination
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Zombination, ister dünyayı yok edebileceğiniz isterseniz de hayatta kalan son insanlar ile zombilere karşı savaşacağınız bir online strateji oyunu.

World Zombination, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde online olarak ücret ödemeden oynayabileceğiniz başarılı, heyecanlı ve eğlenceli bir strateji oyunu. Zombiler ve hayatta kalan son insanlar olmak üzere 2 farklı ana gruptan oluşan karakterlerden bir tarafı seçmek zorundasınız. Eğer zombi olmayı tercih ederseni amacınız dünyayı yok etmek. Eğer hayatta kalan son insanlardan olmayı tercih ederseniz, zombilerin saldırısına karşı savunma yapmanız gerekiyor.

Taraf seçiminizi yaptıktan sonra hemen başlayacağınız oyunda hem zombi istilası hem de zombilere karşı direniş var. Siz bu tarafın ne tarafında olmak istiyorsanız o şekilde dahil oluyorsunuz.

Gerçek zamanlı bir strateji oyun olan World Zombination'ın iPhone ve iPad versiyonu daha önce çıkmıştı. Şimdi de Android platformuna gelen oyunun gerçekten etkileyici ve başarılı olduğunu söyleyebilirim. Arkadaşlarınız ile birlikte ya da onlara karşı oynayabileceğiniz oyunda binlerce online oyuncu daha bulunuyor. Bu oyuncular ile savaşlara girerek kendi ekibinizi galip getirmenin yollarını bulmanız gerekiyor.

Her iki takımında yeni birimler edinerek, seviye atlattırıp daha güçlü birimlere sahip olmaya çalışacağı oyun tam bir strateji savaşı olması dışında, aynı zamanda savaş oyunu özelliği de göstermesini sağlıyor. Oynarken kendinizi fazla kaptırıp dünya üzerinden kısa sürlei kopabilirsiniz. Çünkü oyunun oynanaışı gerçekten heyecanlı ve takip gerektiriyor.

Birlik (klan) kurabileceğiniz oyunun tekli oyun modunda 50 farklı görev bulunuyor. Düzenli olarak yeni haritaların, düşman türlerinin ve objelerin eklendiği oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR