WOW Durmayan YouTube 2.0.0.0 (Android)

WOW Durmayan YouTube

WOW Durmayan YouTube
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WOW Durmayan YouTube, normalde arkaplanda çalışmayan YouTube'un Android cihazlarınız üzerinde arkaplanda çalışmasını sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

WOW Durmayan YouTube, adından da anlayacağınız üzere Android cihazlarınız üzerinde arkaplanda çalışamayan YouTube'un arkaplanda çalışmasını sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir Android video uygulaması.

Bilgisayarlar üzerinde en popüler video platformu olan YouTube, malesef arkaplanda çalışamadığı için mobil cihazlar üzerinde pek çok kullanıcının canını sıkabiliyor. YouTube'dan şarkı açıp başka bir uygulamaya geçememe sorununu çözen Durmayan YouTube uygulamasımı WOW yazılım tarafından geliştirilerek tüm Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu.

Uygulamanın APK'sını indirdikten sonra kurulumunu yaparak uygulama ile YouTube'a girebilir ve istediğiniz şarkıyı açarak diğer uygulamalara geçiş yapabilirsiniz. YouTube'un arkaplanda da çalışmasını sağlayan uygulama sayesinde pek çok Android telefon ve tablet sahibi YouTube'u kullanmaya başlayabilir.

Video izlerken olmasa da müzik dinlemek isteyenleri engelleyen arkaplanda çalışmama problemini çözen WOW Durmayan YouTube uygulamasını sitemiz üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR