Zombie Infection

Zombie Infection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Infection hayatta kalmak için mücadele vereceğiniz bir mobil oyundur

Zombie Infection eğer The Walking Dead gibi dizilerdeki zombi hikayelerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil hayatta kalma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak inidirip oynayabileceğiniz FPS türünde bir zombi oyunu olan Zombie Infection her tarafı zombiler tarafından istila edilmiş bir dünyada tek başımıza kalıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise sadece hayatta kalabilmek. Bu iş için sadece silahlarımızı kullanmamız yeterli değil; çünkü hayatta kalabilmek için içecek ve yiyecek de bulmamız gerekiyor.

Zombie Infection'da hayatta kalabilmek için açlık ve susuzluk durumumuzu sürekli takip etmemiz gerekiyor. Açlığımızı ve susuzluğumu yatıştırmak için etraftan toplayacağımız yiyecek ve içecekleri kullanmalıyız. Bu yiyecek ve içecekler rastgele bir şekilde haritada belirmekte. Oyunda kullanabileceğimiz silahlarda ise bize farklı seçenekler sunuluyor. Dilersek sopalar ve katanalar gibi yakın dövüş silahları kullanabilir, dilersek kalaşnikof ve tabanca gibi ateşli silahlar kullanabiliriz.

Zombie Infection'da farklı zombi türleriyle karşılaşabiliyoruz. Bu zombilerden bazılar daha güçlüyken bazıları sayıca çok ve sürü halinde saldırıyor. Oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmeniz için 4 çekirdekli işlemciye sahip mobil cihazları kullanmanız tavsiye edilir.

YORUMLAR