Zombie Village

Zombie Village
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Village, Android platformunda 10 milyondan fazla indirmeye ulaşan ender zombi oyunlarından biri.

Zombie Village, iki boyutlu görselleriyle nostalji yaşatan Android oyunları arasında. Tahmin edeceğiniz üzere zombilerle başa çıkmamız gereken oyunda kendini zombileri öldürmeye adamış bir adamı kontrol ediyoruz.

Android platformunda 10 milyondan fazla indirmeye ulaşan nadir zombi oyunları arasında olan Zombie Village oyununda zombilerle dolu bir kasabaya adım atıyoruz. Nereden geldiğini anlayamadığımız diğer bir deyişle yoktan çıkan zombilerin tek amacı bizi ısırarak kendilerine döndürmek. Tabii ki profesyonel zombi avcısı olarak buna müsaade etmiyoruz. Gerek tabancamız ve sopamızla kafalarını paramparça ediyor, gerekse de el bombamızı kullanarak toplu zombi ölümlerine imza atıyoruz.

Önümüze çıkan zombiyi zombiler cehennemine götürdüğümüz oyun yana doğru oynanış hakim. Yani karakterimiz sadece sol veya sol tarafa ilerleyebiliyor. Birden fazla evin oluşundan ilerlediğiniz hissine kapılabilirsiniz ancak aynı kasabadan çıkamıyorsunuz. Öte yandan oyunun bir sonu yok. Sürekli olarak çıkan zombileri öldürmemiz gerekiyor. Farklı şekillerde öldürdüğümüz her zombi bize para kazandırıyor. Paramızı da sadece yeni silahlar satın almak için kullanabiliyoruz. 4 farklı türde silah içeren satın alma ekranına kesinlikle gitmeniz gerekiyor. Zira ateşli silahlar çabucak bitebiliyor ve sopayla birden fazla zombiye karşı koymak zaman alabiliyor.

Oyunun ana karakterleri zombiler olduğundan zombilere özen gösterilmiş. Karşımıza hep aynı türde zombi çıkmıyor. Bazıları çok seri hareket edebilirken, bazıları zor ölüyor. Karşınıza çıkan zombilere dikkat etmenizi, ateşli silahınızı boşa harcamamanızı öneririm.

YORUMLAR