Zombie.io

Zombie.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie.io, zombileri öldürerek, beyin yiyerek zombi ordunuzu kurduğunuz bir Android oyunu.

Zombie.io, Android telefonunuzda tek başınıza veya online oynayabileceğiniz ücretsiz zombi oyunları arasında. Önünüze çıkan beyinleri yiyerek, zombileri öldürerek kendi ordunuzu kurmaya çalıştığınız oyunda amaç en büyük, güçlü zombi hattını oluşturmak.

Oyun hikaye üzerine kurulu olduğundan kısaca bahsetmekte fayda var diye düşünüyorum. 2080 yılında 3. Dünya Savaşı’nın başlamasıyla tüm düzen altüst olmuş; tsunami, deprem gibi doğal afetler sık sık yaşanmaya başlamış, daha da önemlisi tüm bitkiler öldüğünden insanlar yiyecek ve oksijen sıkıntısı çekmeye başlamıştır. Neo adında bir doktor insanların DNA’larıyla oynayarak bu duruma son vereceğine inanır ve çalışmalara başlar. Ancak proje başarısız olur ve zombiler doğmaya başlar. Zombilerin birinin laboratuvardan kaçmasıyla tabiri yerinde ise aksiyon başlar.

Oyunda başarılı olabilmek için en uzun zombi hattını oluşturmanız gerekiyor. Oldukça geniş bir haritada oynuyorsunuz ve sizin gibi büyümek isteyen onlarca gerçek oyuncuyla karşılaşıyorsunuz. Kendi türünüzü öldürerek, beyinleri yiyerek gelişim gösterebiliyorsunuz.