Zoombinis 1.0.2 (Android)

Zoombinis

Zoombinis
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoombinis, ücretli olan fakat aynı zamanda çok eğlenceli ve gleişmiş bir Android bulmaca ve macera oyunu.

Zoombinis, yükleyip oynamaya başladığınız andan itibaren kalitesini hissettiren ve oldukça başarılı bir şekilde geliştirilmiş olan bir Android bulmaca ve macera oyunu. Burada ögreviniz minik ve sevimli yaratıklara yardımcı olmak. Sürekli evlerini değiştirerek yeni evlerine kavuşan bu mavi yaratıklara yardım edebilmek için karşınıza çıkan ve gittikçe zorlaşan bulmacaları çözmeniz gerekiyor.

90'lı yıllarda popüler olan Logical Journey oyununun yeniden tasarlanarak hazırlanmış oyunu olan Zoombinis, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Oyunda yardımcı olmanız gereken tüm mavi küçük yaratıkların kendi kişilikleri bulunuyor ve her birinin görünümü birbirinden farklı.

Bu küçük ve sevimli yaratıkları şeytani güçlerden koruyarak onların güvenli olacağı Zombiniville köyüne götürmeniz gerekiyor.

Basit anlamda oynanacak oyunlardan bir tanesi olmayan Zoombinis'de zihninizi yoracak, veri analizleri yapacak ve problemleri çözeceksiniz. Bu nedenle oynarken çok daha fazla keyif alacağınızı söyleyebilirim.

Bir çok farklı bulmaca ile karşılaşacağınız oyunda her bulmacada farklı şekilde düşünmeniz gerekebilir. Bu nedenle bulmacaları çözerken birbirinden farklı şekilde bakmalısınız.

Uzun soluklu bir Android oyunu oynamak istiyorsanız Zoombinis'i satın alarak Android mobil cihazlarınız üzerinde dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Oyun yaklaşık 300 MB büyüklüğündeo lduğu için WiFi bağlantısı üzerinden indirmek, mobil internet paketiniz eğer kotalı ise kotanızın azalmasını engelleyecektir.