Forces of War 5.4.0.161 (Blackberry)
Forces of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,007

  • Üretici

    Uken Games

Forces of War heyecan dolu bir savaş oyunudur

Forces of War savaşın tüm heyecanını yaşamayı seviyorsanız ve dünya çapında gücünüzü göstermekten hoşlanıyorsanız deneyebileceğiniz bir BlackBerry oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir online oyun olan Forces of War'da kendi biriklerimizin komutasını alarak düşmanlarımızla çarpışabiliyor ve ülkemizi temsil edebiliyoruz. Tanklar, piyadeler, uçaklar ve gemiler gibi farklı birliktelere komuta edebildiğimiz oyunda bu birliklerimizi stratejik olarak kullanmalı ve zafer için çabalamalıyız. Düşmanlarımızı yenerek zafer kazandıkça birliklerimizi güçlendirebilir ve daha güçlü düşmanlarla mücadele edebiliriz.

Birçok farklı görev ile desteklenen oyunda bu görevlerden ve ödüllü özel etkinliklerden kazanacağımız ödülleri kullanarak ordumuzu güçlendiriyoruz. Bunun yanında özel olarak düzenlenen turnuvalara katılarak dünya çapında adımızı duyurabilmekteyiz. 20 milyonun üzerinde oyuncuya sahip olan Forces of War'da sürekli daha güçlü rkaiplerle kaşrılaşabilme ihtimalimiz bulunmakta, bu nedenle ordumuzu sürekli güçlü tutmalıyız.

Uygulama içerisinde yer alan forumda görüşlerimizi paylaşabilir, klanımızla sohbet edebilir ve diğer profillere yorum yazarak kendi profilimize yorum alabiliriz.

YORUMLAR