Temple Run: Oz 1.6.0.14 (Blackberry)
Temple Run: Oz
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,657

  • ÜRETİCİ

    Disney

Temple Run: Oz bize heyecan verici bir macera sunuyor

Temple Run: Oz eğer Imangi Studios tarafından geliştirilen Temple Run serisinin klasik kaçış oyunu yapısını ve Disney'in sürükleyici filmi Muhteşem ve Kudretli Oz'un hikayesini sevdiyseniz hoşunuza gidebilecek bir BlackBerry oyunudur.

BlackBerry 10 cihazlarınızda oynayabileceğiniz Temple Run: Oz'da Muhteşem ve Kudretli Oz filminin baş kahramanı Oz'u yöneterek uçan ve çığlık atan babunlardan kaçmaya çalışıyoruz. Oyun Temple Run 2'nin eğlenceli oyun yapısını kullanırken bizi Muhteşem ve Kudretli Oz filminin etkileyici mekanlarına konuk ederek bu sıradışı ve renkli dünyayı keşfetmemize fırsat veriyor. Maceralarımız boyunca önümüzdeki engelleri aşmak için kimi zaman zıplıyoruz, kimi zaman kayıyoruz ve yön değiştiriyoruz.

Temple Run: Oz grafiklerinin kalitesi ile gızlı ve akıcı oynanışıyla öne çıkıyor. Oyunda temel amacımız yolumuz üzerindeki altınları toplayarak doğru zamanlamayla önümüzdeki engelleri aşmak için zıplamak, yön değiştirmek veya kaymak. Kaçış serüvenmimiz devam ederken etrafımız da dinamik bir şekilde değişiyor ve bu değişikliklere uyum sağlamamız gerekiyor.

Temple Run: Oz'da ilginç yenilikler de mevcut. Oyunda sıcak hava balonuna binerek maceramızı havada da devam ettirebiliyoruz. Eğer BlackBerry 10 cihazınızda eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız Temple Run: Oz'u deneyebilirsiniz

YORUMLAR