Başkasının WhatsApp Hesabına Nasıl Girilir? En Kolay Çalma ve Ele Geçirme Yöntemi

Başkasının WhatsApp hesabına nasıl girilir, başkasının WhatsApp'ına girme işlemi nasıl yapılır? Bu soruları en iyi WhatsApp hesap çalma yoluyla yanıtladık.

Başkasının WhatsApp hesabı nasıl ele geçirilir? Bu sorunun cevabını çeşitli nedenlerden ötürü merak ediyor olabilirsiniz. Bu makalenin sonunda başka bir kişinin mesajlarını okumak, konuşmalarını görmek için kullanılabilecek en basit WhatsApp çalma ve sızma yöntemlerini öğrenmiş olacaksınız.

Başkasının WhatsApp'ına Girme Nasıl Yapılır?

 • WhatsWeb For Whatscan uygulamasını indirin.
 • WhatsApp mesajlarını okumak istediğiniz kişinin cihazını alın.
 • WhatsApp uygulamasını açın.
 • Menüden bağlı cihazlara girin.
 • "Cihaz Bağla" seçeneğine basın.
 • Kendi cihazınıza indirdiğiniz WhatsWeb For Whatscan'i açın.
 • Karekodu okutun.
 • Senkronizasyon otomatik olarak başlayacaktır.
 • İşlem sona erdiğinde o kişinin tüm mesajlarını okuyabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları takip ederek kodsuz WhatsApp hesap çalma, WhatsApp sızma nasıl yapılır gibi soruların da cevabını bulmuş olursunuz.

WhatsApp Konuşmalarını Başka Telefona Aktarma Nasıl Yapılır? (Android iOS)
NASIL YAPILIR

WhatsApp Konuşmalarını Başka Telefona Aktarma Nasıl Yapılır? (Android iOS)

WhatsApp konuşmaları başka telefona aktarma nasıl yapılıyor? Bu soru, Android'den iPhone'a veya iPhone'dan Android'e geçenlerin sorduğu soruların başında geliyor.

WhatsWeb For Whatscan, başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz en basit ve en işlevsel uygulamalardan biri olarak öne çıkıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere bu uygulama, WhatsApp hesabının PC sürümü ile senkronize olmasına olanak sunan basit bir işlev üzerine kuruludur.

Öncelikli olarak WhatsWeb For Whatscan uygulamasını kendi cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında WhatsApp hesabına erişeceğiniz kişinin cihazını alın ve WhatsApp uygulamasına giriş yapın.

Buradan "Menü - Bağlı Cihazlar - Cihaz Bağla" yolunu takip edin. Ardından karşınıza QR Kod okutmak için kamera ekranı gelecek. Şimdi kendi cihazınızdaki WhatsWeb For Whatscan uygulamasını açıp ekrandaki karekodu okutun.

Bu adımdan sonra senkronizasyon otomatik olarak başlayacak. Artık gönderilen tüm mesajları, görselleri, sesleri ve dosyaları kendi cihazınız üzerinden de görebileceksiniz. Tabii ki kullanıcı bağlı cihazları değiştirmediği sürece.

Alternatif Çözüm: eyeZy

Ebeveynlerin çocuklarını takip edebilmesi için geliştirilen eyeZy, şu sıralar kullanabileceğiniz en güçlü takip programlarından birisi olarak öne çıkıyor ve sunduğu işlevsel ayrıntılar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Yalnızca üç adımda (kayıt olun, kurulumu tamamlayın ve izlemeye başlayın) kullanmaya başlayabileceğiniz eyeZy, hem Android hem de iOS desteğine sahip. Bu sayede sizin ya da çocuğunuzun hangi akıllı telefonu kullandığının bir önemi kalmıyor. eyeZy ile sunulan benzersiz özellikleri şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Tuş Vuruşu Takibi: Takip edilen cihazda basılan tuşları takip edebilir, sohbetin güvenli bir şekilde ilerleyip ilerlemediğini kontrol edebilirsiniz.
 • Silinen Mesaj Okuma: WhatsApp, Tinder, Snapchat, Skype, Instagram ve Facebook gibi uygulamalarda gönderilen ve sonradan silinen mesajları okuyabilirsiniz. Üstelik ekran kaydı almanız da mümkün.
 • Konum Takibi: GPS ve Wi-Fi işlevlerinden faydalanan uygulama, çocuğunuzun konumunu nokta atışı şekilde takip edebilmenizi mümkün hale getiriyor.
 • Dosya Bulucu: Bu işlev sayesinde çocuğunuzun akıllı telefonunda ya da tabletinde neler sakladığını görebilirsiniz. Buna görseller, videolar, belgeler ve çok daha fazlası dahil!
 • Tarayıcı Kontrolü: Çocuğunuzun internette nasıl zaman geçirdiğini mi merak ediyorsunuz? eyeZy hangi sitelerin ziyaret edildiğini, nelerin arandığını, en sık ziyaret edilenleri ve ilgi alanlarını görebilmenize imkan tanır.
 • Sihirli Uyarılar: eyeZy ile kişisel sınırlandırmalarınızı belirleyebilir, çocuğunuz bunlara uygun hareket etmediğinde bilgilendirme alabilirsiniz. Örneğin istemediğiniz bir şeyi arasında uyarı alabilir, gitmesini istemediğiniz bir yere gittiğinde haberdar olabilirsiniz.
 • Telefon Analizi: Uygulama gelen ve giden aramaları görmenizi, ne kadar konuştukları gibi çeşitli ayrıntıları kontrol edebilmenizi mümkün kılıyor.
 • Gizlilik Odaklı: eyeZy kurulu olduğu programda görülmez ve böylece çocuğunuzun uygulamayı kaldırması gibi ihtimalleri saf dışı bırakır.

YORUMLAR