Binance TR Ağ Hatası Nasıl Düzeltilir?

Binance TR ağ hatası için hangi çözüm yöntemleri uygulanmalıdır? Bu rehberde kripto para hizmetindeki problemin çözülmesini sağlayabilecek yolları açıkladık.

Binance TR ağ hatası, popüler kripto para platformunun kullanılamamasına yol açıyor. Peki, can sıkıcı sorunun düzelmesi için hangi yöntemleri uygulamak gerekiyor? Bu rehberde ağ hatasının çözülmesine yardım edebilecek yolları sıraladık.

Kripto para hizmeti Binance TR'de meydana gelen problemin birden fazla nedeni olabilir. Örneğin hizmetin sunucularında bir problem olabilir ya da internet bağlantı kalitesi yeterli seviyede değildir. Bunların yanı sıra bozuk önbellek dosyaları da problem yaşanmasına yol açabilir.

Binance TR Ağ Hatası İçin Çözüm Yöntemleri

 • İnternet bağlantısını kontrol edin.
 • Binance sunucu durumunu kontrol edin.
 • VPN'i kapatın.
 • Uygulamanın önbelleğini temizleyin.
 • Mobil cihazınızı kapatıp açın.
 • Uygulamayı silip yeniden yükleyin.
 • Binance web sürümünü kullanın.
 • Reklam engelleyiciyi kapatın.
 • Binance destek ekibiyle iletişime geçin.

Binance TR hizmetinde meydana gelen problemin düzelmesini sağlayabilecek yöntemleri açıkladık. Listede yer alan yöntemlerin detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

İnternet bağlantısında meydana gelen problem, Binance hizmetinde sorun yaşanmasına yol açıyor olabilir. İnternet hız testi yaparak bağlantı kalitesinin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer problem varsa modemin güç butonuna basın ve fişini çekin.

10 saniye civarı bekledikten sonra modemin fişini takın ve güç butonuna basın. Bir süre sonra internet bağlantısı sağlanacaktır. Bu gerçekleştikten sonra Binance hizmetini kullanmaya çalışın.

Binance Sunucu Durumunu Kontrol Edin

İnternet bağlantısında bir problem olmadığı hâlde ağ hatası ile karşılaşıyorsanız hizmetin sunucularında sorun olabilir. DownDetector gibi hizmetler üzerinden Binance sunucu durumunu kontrol edebilirsiniz.

VPN'i Kapatın

Bilgisayarınızda, tabletinizde ya da akıllı telefonunuzda yüklü olan VPN programı, ağ hatasıyla karşılaşmanıza yol açıyor olabilir. Bu sebepten ötürü VPN yazılımını geçici olarak devre dışı bırakın ve sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin.

Uygulamanın Önbelleğini Temizleyin

 • Cihazın ayarlarını açın.
 • Uygulamalar kategorisine girin.
 • Binance TR uygulamasını seçin.
 • Depolama bölümünü açın.
 • "Önbelleği Temizle" seçeneğine basın.

Mobil cihazınızda ağ hatasıyla karşılaştıysanız önbelleği temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bunun için ilk olarak cihazın ayarlar sayfasını ziyaret edin ve Uygulamalar kategorisini açın. Listeden Binance TR'yi bulun ve üzerine dokunun. Depolama bölümünden "Önbelleği Temizle" seçeneğini seçin.

Mobil Cihazınızı Kapatıp Açın

Binance TR uygulamasında sorun yaşıyorsanız akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Bu yöntem her ne kadar çok basit olsa da sorunun düzelmesine yardım edebilir. Eğer hizmetin web sürümünde ağ hatası meydana geldiyse bilgisayarı kapatıp açın.

Uygulamayı Silip Yeniden Yükleyin.

Mobil cihazı kapatıp açtığınız hâlde problem devam ediyorsa Binance TR uygulamasını silip yeniden yüklemeyi deneyin. Silme işlemi için cihazın ayarlar sayfasını görüntüleyin ve Uygulamalar kategorisine girin. Listeden Binance TR'yi seçin ve "Sil" butonuna basın.

Binance Web Sürümünü Kullanın

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sorun yaşıyorsanız Binance TR hizmetinin web sürümünü kullanmayı deneyin. Sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Eğer problem devam ediyorsa bir sonraki yönteme göz atın.

Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda yer alan reklam engelleyici, popüler kripto para hizmetinin çalışmasını engelliyor olabilir. Sorunun reklam engelleyiciden kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenmek için geçici olarak devre dışı bırakın.

Binance Destek Ekibiyle İletişime Geçin

Eğer rehberde yer alan yöntemler işe yaramadıysa Binance destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Binance TR'nin resmî web sitesinden destek sayfasına ulaşabilirsiniz.

Binance'da Kurumsal Hesap Nasıl Açılır?
NASIL YAPILIR

Binance'da Kurumsal Hesap Nasıl Açılır?

Dünyanın en aktif kripto para borsası olarak tanınan Binance, Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor.

Bu rehberde Binance TR hizmetinde karşılaşılan ağ hatası için uygulanabilecek çözüm yöntemlerini açıkladık. Eğer söz konusu problemi farklı bir yöntem ile çözdüyseniz aşağıda yer alan yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR