Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Hızlı ve Kolay Çözüm!

Exxen üyelik iptali işlemi nasıl yapılır sorusunun cevabını arayan kişiler için rehber hazırladık. İşte Exxen abonelik iptali için uygulamanız gereken adımlar!

Exxen, üyelik iptali işleminin çok kolay bir şekilde yapılabilmesine imkân tanıyor. Peki, popüler dijital yayın platformunda yer alan aboneliğin iptal edilebilmesi için hangi adımları uygulamak gerekiyor? Bu yazıda çoğu kişi tarafından merak edilen soruyu yanıtlayacağız.

Türkiye’nin dijital platformu sloganıyla yola çıkan Exxen platformu, üyelerin istedikleri zaman, istedikleri yerde, istedikleri cihazla, uygulamanın kendi içerisinde barındırdığı içerikleri izlemelerini sağlıyor.

Platformda Leyla ile Mecnun, Gibi, Sizi Dinliyorum, Sihirli Annem, O ses Türkiye Rap, Sadece Arkadaşız, Tolgshow Filtresiz, İlginç Bazı Olaylar dahil olmak üzere pek çok içerik yer alıyor. Eğer dijital platformda hangi dizilerin yer aldığını merak ediyorsanız Exxen dizileri listemize göz atabilirsiniz.

Popüler dijital yayın hizmetinde yer alan aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Eğer platformu kullanmamaya karar verdiyseniz kafanızda Exxen abonelik iptali işlemi nasıl yapılır sorusu oluşmuş olabilir. Hazırladığımız rehberde söz konusu işlemin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde açıkladık.

Exxen Üyelik İptali Adımları Neler?

  • Exxen'in sitesini ziyaret edin.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayın.
  • "Hesap ve Ayarlar" menüsüne girin.
  • "Abonelik Bilgilerim" kısmını görüntüleyin.
  • "Üyeliğimi İptal Et" seçeneğini seçin.

Exxen üyelik iptal etme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak bilgisayarınızda ya da mboil cihazınızda yüklü olan web tarayıcısı üzerinden dijital yayın hizmetinin resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Çok fazla sayıda kişi tarafından tercih edilen dijital yayın platformunun sitesini görüntüledikten sonra "Üye Girişi" butonuna basın. Bu işlemin ardından oturum açma sayfası açılacaktır. Açılan sayfa üzerinden üyelik bilgilerinizi girerek hesabınıza giriş yapın.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde konumlanan profil simgesinin üzerine tıklayın. Bu adımı uyguladığınız takdirde bir pencere açılacak. Sonraki adımda Exxen iptal etme işlemi için "Hesap ve Ayarlar" menüsüne girin.

"Hesap ve Ayarlar" menüsünden "Abonelik Bilgilerim" kısmını görüntüleyin ve hemen ardından "Üyeliğimi İptal Et" seçeneğini seçin. İşlemi onaylamanız durumunda silme süreci tamamlanacaktır. Daha önce Exxenspor paketini satın aldıysanız iptal işlem için ana paket ve ek paket aboneliklerinizi ayrı ayrı iptal etmeniz gerekiyor.

Eğer Exxen veri tabanında kişisel bilgilerinizin de kalmasını istemiyorsanız ''Profilim'' kısmının sağ alt köşesinde yer alan ''Profilimi Sil'' seçeneğini tıkladığınızdan emin olunuz.

Bu işlem sonrası "Bu Profil Silinmiştir!" uyarısı ile karşılaşacaksınız. Bu, hesap silme işleminin başarıyla tamamlandığı anlamına geliyor. Bu işlem ile beraber Exxen aboneliğiniz de durdurulmuş olacaktır.

Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? Güncel 2022 Fiyatları
İNTERNET

Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? Güncel 2022 Fiyatları

Netflix üyelik ücreti, 2022 itibarıyla ne kadar oldu sorusunun yanıtını merak eden internet kullanıcıları için bir rehber hazırladık.

Bu yazıda Exxen abonelik iptali nasıl yapılır sorusunu yanıtladık. Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca her ay düzenli olarak güncellenen Netflix dizi önerileri listemize de göz atabilirsiniz.

YORUMLAR