General Mobile GM 5 Teknik Özellikleri ve İncelemesi

General Mobile GM 5 son model Android 7.0 Nougat işletim Sistemiyle Türkiye’de bu özelliği tüketicilere ilk servis edebilen General Mobile serisi ürünlerden biri oldu. General Mobile’ın orta sınıf kaliteli ürün ailesine yeni katılan GM 5 büyük ağabeyi GM

General Mobile GM 5 Teknik Özellikleri ve İncelemesi

General Mobile GM 5 son model Android 7.0 Nougat işletim Sistemiyle Türkiye’de bu özelliği tüketicilere ilk servis edebilen General Mobile serisi ürünlerden biri oldu. General Mobile’ın orta sınıf kaliteli ürün ailesine yeni katılan GM 5 büyük ağabeyi GM 5 Plus’tan daha hafif, daha küçük ve hesaplı bir telefon.

General Mobile, popüler telefonları GM 4 ve GM 5 Plus modellerinden sonra ürün ailesine bir yenisini daha ekledi. General Mobile’ın üçüncü telefonu General Mobile GM 5 raflara yerleşti. 5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan General Mobile GM 5 değiştirilebilir bataryası, 3 farklı rengi ve kullanışlı aksesuarları ile göz dolduruyor. Özellikle fiyat/performans açısından değerlendirilirse satın alınılacak en ekonomik telefon olarak değerlendirmek yanlış olmaz. General Mobile GM 5 telefonu farklı çevrimiçi elektronik perakendecilerde 699 TL ile 669 TL fiyat aralığında bulabilmek mümkün. GM 6 inceleme yazımızda yeni model telefon hakkında detaylı incelemeler gerçekleştirdik.

  1. General Mobile GM 5 Teknik Özellikleri ve İncelemesi
  2. General Mobile GM 5 Plus Teknik Özellikleri
  3. General Mobile GM 5 Kamerası
  4. General Mobile GM 5 Testleri

YORUMLAR