Kampanyamıza Katılın, HyperX Cloud Oyuncu Kulaklığınızı Kapın! (Sonuçlar açıklandı)

HyperX Cloud oyuncu kulaklığını kazanmak isteyen takipçilerimiz bu fırsatı kaçırmasınlar!

Kampanyamıza Katılın, HyperX Cloud Oyuncu Kulaklığınızı Kapın! (Sonuçlar açıklandı)

HyperX Cloud oyuncu kulaklığı, Kingston tarafından üretiliyor ve son dönemlerin en dikkat çeken kulaklıkları arasında yer alıyor. Hem ses hem de malzeme kalitesinin zirve yaptığı HyperX Cloud, sadece oyuncular değil müzik severler için de bulunabilecek en iyi ürünlerden bir tanesi. Kulağınıza taktığınızda konforunuzdan hiç bir şey kaybetmenize izin vermeyen kulaklık, aynı zamanda takılıp çıkarılabilen mikrofonu sayesinde takım oyunlarınızda dostlarınızla iletişim kurmanızı olabildiğince kolay bir hale getiriyor.

KAMPANYA KAZANANLARIMIZ BELLİ OLMUŞTUR:

Asil talihli: Eren Döner

Yedek talihli: Barış Ergüzel

İkinci yedek talihli: Hakan Karagöz

Asil talihliden başlayarak kazananlarla e-posta yoluyla iletişim kurulacaktır.

KAMPANYA KATILIMI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Tabii ki kampanyamız hakkında bilgi edinmek istediğinize de eminim. Katılımcılar arasından 1 kişi HyperX Cloud’u almaya hak kazanacak ve çekiliş random.org üzerinden gerçekleştirilecek. Hemen adımlarımıza geçiş yapalım.

İlk olarak aşağıdaki videoyu izlemeniz ve “videonun altına” neden ürünü istediğinize dair bir yorum atmak. Videoya yorum atmak için başlığına tıklayabilir ve YouTube üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Cihaza dair kendi incelememizin yer aldığı bu video sayesinde aklınızdaki tüm soru işaretlerinin de ortadan kalkacağına inanıyorum.

Daha sonra HyperX ve Kingston’un YouTube hesaplarına abone olmak. Kanallara ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/KingstonHyperXTR

https://www.youtube.com/user/KingstonTechnologyTR

Tüm adımları tamamladıktan sonra aşağıdaki formu doldurarak katıldığınızı da bize bildirmeniz gerekiyor.

KAMPANYAMIZ SONA ERDİĞİNDEN KATILIM FORMU KAPATILMIŞTIR. GELECEK KAMPANYALARIMIZI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!

Tüm adımları tamamladığınızda kampanyaya katılımınız tamam olacaktır. Kampanyanın genel koşullarını aşağıdaki maddelerde görebilir ve merak ettiğiniz bazı konular hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanyamız 11 Haziran 2015’te başlayacaktır ve 17 haziran 2015, saat 23:59’da katılım formu erişime kapatılacaktır.
  • Çekiliş random.org üzerinden rastgele seçim ile gerçekleştirilecektir.
  • Her kullanıcı yalnız bir çekiliş hakkı elde edebilir. Tekrarlayan isimler dikkate alınmayacaktır.
  • Tüm koşulları yerine getirmeyen katılımcıların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Kazansalar dahi ödülleri teslim edilmeyecektir ve yedeklere geçilecektir.
  • Kampanyaya CNT İnteraktif A.Ş. çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılım gösteremezler. Gösterseler bile ödül üzerinde hak iddia edemezler.
  • CNT İnteraktif A.Ş. kampanya koşulları üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Kazanan asil ve yedek talihliler 19 Haziran 2015’te bu sayfa üzerinden açıklanacak, kendilerine e-posta ile de bildirim yapılacaktır. 7 iş günü içerisinde cevap vermeyen asil talihliden sonra 1. yedekten başlanarak aynı 7 gün kuralı takip edilecektir.

Herkese şimdiden bol şanslar diliyoruz!