MailTrack ile Gmail Postalarınızı Takip Edin!

Ücretsiz bir tarayıcı eklentisi olan MailTrack ile Gmail postalarınızın hedefine ulaşıp ulaşmadığını ve okunup okunmadığını kontrol edebilirsiniz

MailTrack ile Gmail Postalarınızı Takip Edin!

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Google tarafından kullanıcılara sunulan e-posta hizmeti Gmail günümüzde en yaygın olarak kullanılan e-posta servisleri arasında yer alıyor.

Gmail üzerinde kullanıcılara sunulan birçok kullanışlı özellik yer alsa da bu özelliklerin hepsi ihtiyaçlarımızı karşılamaya yeterli olmuyor. İşte bu ihtiyaçlardan biri e-posta takip etme ihtiyacı. Kimi zaman Gmail üzerinden gönderdiğimiz e-postaların hedeflerine ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek hayati önem taşıyabilmekte. Bu nedenle WhatsApp'takine benzer bir şekilde mesajlarımızın iletilip iletilmediğini gösteren bir özellik çok işimize yarayabilir.

Google Gmail üzerinde resmi olarak böyle bir özelliğe yer vermese de neyse ki bu işi kolayca gerçekleştirebilen Google Chrome eklentisi şeklinde bir seçeneğimiz var. MailTrack adlı bu Google Chrome eklentisi temel olarak bize Gmail üzerinden gönderdiğimiz e-postaların alıcıya ulaşıp ulaşmadığını gösteriyor ve okunup okunmadığını raporluyor. MailTrack mail takip etme sistemi tıpkı WhatsApp'taki gibi kolay ve pratik bir yapıya sahip. Eklenti e-postalarınızın yanına okunup okunmadıklarına ve hedefe ulaşıp ulaşmadıklarına göre yeşil tik işaretleri yerleştirmekte.

Bu yazımızda MailTrack eklentisinin kurulumunu nasıl yapacağınızı ve eklentiyi nasıl kullanacağınızı resimli olarak anlatacağız. İlk olarak MailTrack eklentisine bu bağlantıyı kullanarak erişmelisiniz:

  1. MailTrack ile Gmail Postalarınızı Takip Edin!
  2. MailTrack Kurulumu ve Kullanımı

YORUMLAR