Karaoke Sing & Record

Karaoke Sing & Record

kullanıcı

Karaoke Sing & Record, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde arkadaşlarınız ile birlikte karaoke yaparak keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Karaoke Sing & Record, YouTube üzerinde seçeceğiniz şarkılar eşliğinde Karaoke yapmanızı sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın aynı zamanda iOS versiyonu da bulunuyor.

Eğer daha önce hiç karaoke yapmadıysanız, utanmanıza çekinmenize hiç gerek yok. Sesim kötü, güzel şarkı söyleyemiyorum gibi bahaneleri de bu uygulama malesef kabul etmiyor. Uygulamayı indirdikten sonra karaoke yapacağınız şarkıları seçebilir, yaptığınız karaokeleri kayıt ederek arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Güzel bir sese sahipseniz bol bol karaoke yaparka arkadaşlarınız ile paylaşmanızı öneririm. Bu sayede arkadaşlarınız arasında daha çok sevilebilir ve çok daha fazla popüler olabilirsiniz. Kim bilir belki söylediğiniz şarkılar bir gün birileri tarafından keşfedilerek ünlü bile olabilirsiniz.

Uygulamanın şüphesiz ne güzel özelliği YouTube üzerindeki şarkılardan istediğinizi seçebilmeniz. İstediğiniz dilde seçeceğiniz şarkıları söyleyerek ister tek başınıza ister arkadaş grubu olarak çok eğlenebilirsiniz. Kendinizi ünlü bir şarkıcı gibi hissetmenizi sağlayacak olan Karaoke Sing & Record'u Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.