Red Karaoke

Red Karaoke

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,115
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Karaoke

Red Karaoke, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz eğlenceli bir karaoke uygulamasıdır.

Red Karaoke, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri çevrimiçi bir karaoke uygulamasıdır.

Uygulama yardımıyla tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte söylediğiniz şarkıları Red Karaoke sunucuları üzerine kaydedebilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Farklı dillerde ve türlerde şarkı sözleriyle senkronize olarak gelen yüzlerce enstrümantal müziği kendiniz seslendirebilir ve kendi hayran kitlenizi yaratabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi adeta bir şarkı söyleme makinesi haline getirecek olan bu uygulamayı şarkı söylemeyi seven tüm kullanıcıların severek kullanacağına eminim.

 

Farklı kaynaklardan alınan birçok karaoke şarkısını bir arada bulabileceğiniz Red Karaoke ile isterseniz türe, şarkıcı adına, şarkı adına veya dile göre arama yapma şansına da sahipsiniz.

Tüm bunların dışında şarkılarınızı söyleyip kaydettikten sonra isterseniz farklı ses efektlerini kullanarak kendi şarkılarınızı düzenleme şansını da sizlere sunan uygulama gerçekten çok eğlencelidir.

Dünya genelinde üç milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan Red Karaoke ailesinde sizler de yerinizi almak istiyorsanız, uygulamayı hemen Android cihazlarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.