Papara'ya Giriş Yapamıyorum, Çözümü Nedir?

Papara'ya giriş yapamıyorum, ne yapabilirim? Popüler hizmette yer alan hesabına giriş yaparken sorun yaşayan kullanıcılar için çeşitli yöntemler sıraladık.

Papara'ya giriş yapamıyorum, çözüm yöntemleri neler sorusunun cevabını merak eden kullanıcılar için bir rehber hazırladık. Hazırladığımız rehberde söz konusu problemin düzelmesine yardım edebilecek çeşitli yöntemler bulunuyor.

2016 yılında sunulan ve yıllardır popülerliğini devam ettirmeyi başaran Papara hizmetinde bazen bazı kullanıcılar giriş yapmama sorunu yaşayabiliyor. Eğer siz de böyle bir hata ile karşılaştıysanız ilk olarak Papara'nın resmi sosyal medya hesaplarına göz atabilir ve genel bir problemin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Eğer genel bir sorun olmadığı hâlde Papara hesabınıza giriş yapamıyorsanız uygulayabileceğiniz bazı yöntemler mevcut. Bu yöntemler, can sıkıcı problemin düzelmesini sağlayabilir.

Papara'ya Giriş Yapamıyorum, Çözüm Yolları Neler?

 • Bilgileri kontrol edin.
 • İnternet bağlantısını kontrol edin.
 • Telefonu kapatıp açın.
 • Papara'yı güncelleyin.
 • Uygulamanın önbelleğini temizleyin.
 • Yazılım güncellemesi yapın.
 • Papara'yı silip yeniden yükleyin.

Yukarıda yer alan yöntemler, Papara'ya giriş yapamama sorununun düzelmesine yardım edebilir. Eğer tüm yöntemleri uyguladığınız hâlde problem düzelmediyse sorun çözülene kadar Papara benzeri uygulamalar kullanabilirsiniz.

Bilgileri Kontrol Edin

Üyelik bilgilerini hatalı yazıyor olabilirsiniz. Bu, hesabınıza giriş yapamamanıza yol açar. Dolayısıyla üyelik bilgilerini daha dikkatli şekilde yazarak hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Bunu yaptığınız hâlde sorun devam ediyorsa diğer yönteme göz atabilirsiniz.

İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

İnternet bağlantısında ortaya çıkan bir sorun, hesabınıza giriş yapamamanıza neden olur. Bu sebepten ötürü internet bağlantısında herhangi bir sorun olup olmadığına bakın. Eğer problem varsa modemi kapatın ve yaklaşık olarak 10 saniye sonra yeniden açın.

Telefonu Kapatıp Açın

Akıllı telefonu kapatıp açmak, bazı problemlerin düzelmesini sağlayabiliyor. Papara'ya giriş yapamıyorsanız mobil cihazınızı kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Telefonun yan kısmında bulunan güç butonuna bir süre basılı tutarak cihazı kapatıp açabilirsiniz.

Papara'yı Güncelleyin

Söz konusu problem, akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde yüklü olan Papara uygulamasının mevcut sürümünden kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle popüler uygulamayı güncelleyebilirsiniz. Play Store ya da App Store mağazasından Papara sayfasını görüntüleyebilir ve yeni güncelleme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Eğer uygulama için yeni bir sürüm yayımlanmışsa güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin.

Uygulamanın Önbelleğini Temizleyin

 • Ayarları açın.
 • Uygulamalar kategorisine girin.
 • Papara uygulamasına dokunun.
 • Depolama bölümünü görüntüleyin.
 • "Önbelleği Sil" butonuna basın.

Uygulayabileceğiniz yöntemler arasında önbellek silme işlemi de bulunuyor. Bu yöntemi uygulamak için ilk olarak akıllı telefonunuzun ya da tabletinizin ayarlar menüsüne girin ve hemen ardından Uygulamalar kategorisini görüntüleyin.

Açılan liste üzerinden Papara uygulamasının üzerine dokunun. Bir sonraki adımda Depolama bölümünü açın. "Önbelleği Sil" butonuna basarak söz konusu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Yazılım Güncellemesi Yapın

 • Ayarlar menüsüne girin.
 • Sistem kategorisini açın.
 • Yazılım Güncellemesi bölümünü görüntüleyin.
 • "Güncellemeleri kontrol et" butonuna basın.
 • Güncelleme işlemini yapın.

Mobil cihazın ayarlar menüsünü açın ve ardından Sistem kategorisini görüntüleyin. Daha sonra Yazılım Güncellemesi bölümüne girmeniz gerekiyor. Açılan sayfa üzerinden "Güncellemeleri kontrol et" butonuna basarak yeni güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Bunun ardından güncelleme işlemini uygulayın.

Papara'yı Silip Yeniden Yükleyin

Yukarıda yer alan yöntemleri uyguladığınız hâlde sorun devam ediyorsa uygulamayı silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bunun için mobil cihazınızın ayarlar sayfasında yer alan Uygulamalar kategorisine girin. Liste üzerinden Papara'yı seçin ve hemen ardından "Sil" butonuna basın.

Silme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınıza yeniden yükleyin. Bu işlemin ardından uygulamayı açın ve sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin.

Bu yazıda Papara hesabıma giremiyorum, çözüm yöntemleri neler sorusunu yanıtladık. Eğer problemi farklı bir yöntem ile çözdüyseniz aşağıda yer alan yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İninal Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?
İNTERNET

İninal Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

İninal kart, bankadan fiziki olarak bir hesap açmadan ve kredi kartı almadan kolay bir şekilde kullanılabilir. Özellikle ebeveynlerin çocukları için sıklıkla tercih ettikleri yeni nesil para kartı sistemi, kullanışlı ve risksiz olması yönüyle sıklıkla tercih ediliyor.

Papara İsim Gizleme Nasıl Yapılır?
MOBİL

Papara İsim Gizleme Nasıl Yapılır?

Papara, isim gizleme işleminin yapılabilmesine imkân tanıyor. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için bazı adımların uygulanması gerekiyor.

YORUMLAR