Epic Pen

Epic Pen

3.5
Editör Puanı: 4/5
4

24 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Epic Pen
Epic Pen
Epic Pen

Çizim ve Boyama Programı

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 1 hafta önce

Epic Pen programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir çizim programı ancak pek çok diğer çizim programının aksine direkt olarak Windows üzerinde çizim yapmanıza olanak tanıyor. Kendi arayüzü yerine bilgisayarda o an açık olan herhangi bir programın, dökümanın, masaüstünün ya da başka menülerin üzerinde dilediğiniz gibi çizim yapabiliyor ve böylece başkalarına göstermek istediğiniz yerleri işaretleme gibi işlerinizi direkt olarak çizerek tamamlayabiliyorsunuz.

Çizim için kalem, highlighter gibi araçları barındıran uygulamada aynı zamanda renkleri de kolayca seçebiliyor ve farklı alanları farklı şekillerde boyayabiliyorsunuz. Eğer yanlış boyadığınıza inandığınız bölümler varsa silgi aracı sayesinde bunları silmek ve temizlemek de oldukça kolay.

Çalışması sırasında sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanan program, herhangi bir yavaşlama ya da soruna da sebep olmuyor. Ayrıca kurulum sırasında herhangi bir özel durum olmadığı için çok hızlı bir şekilde bu adımı atlayabiliyorsunuz.

Ekran üzerindeki çizimleri saklamak ve video yahut resim dosyası olarak kaydetmek isterseniz maalesef programın böyle bir desteği mevcut değil ve başka bir ekran görüntüsü yakalama programı kullanmak gerekiyor. Dolayısıyla bu bakımdan biraz eksik olduğunu söyleyebilirim ancak Windows üzerindeki çizimleri yapmak sanıyorum ki pek çok kullanıcı için yeterli olacaktır.

Epic Pen için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
291 / 133,980
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Epic Pen

Resim Editörleri Popülerleri

 1. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 2. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Editörü
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı
 5. Inpaint
  InpaintFotoğraflardan Obje Silme Programı