GTA 5 Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

GTA 5Rockstar'ın merakla beklenen GTA serisinin yeni oyunu için en sonunda resmi bir çıkış tarihi verildi. Kısa bir süre önce ortaya sızdırılan GTA 5 posterlerinde oyunun çıkış tarihi 2013 ilkbahar olarak gözüküyordu. Rockstar tarafından resmi olarak verilen çıkış tarihi bilgisi de bu haberi doğru çıkarttı. Rockstar Games, GTA 5'in çıkışı için 2013'ün ilkbahar mevsimini hedef gösterdi. Ancak verilen bu çıkış tarihi oyunun sadece Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için oldu. Bu durum karşısında hayranlardan gelen "PC versiyonu çıkış tarihi ne zaman" sorusuna Rockstar'dan yanıt gecikmedi:

Güncelleme: Rockstar, GTA 5 Çıkış Tarihi için Net Bir Gün Verdi!

"Herkese merhaba, çıkış tarihi açıklamasının çoşkuyla karşılanması bizleri mutlu etti. Oyunun PC versiyonuyla ilgili soru soranlara; tüm konsantrasyonumuz oyunun Xbox 360 ve PS3 versiyonları için ve şu anda PC versiyonu için herhangi bir detayı paylaşamayız." sözleriyle Rockstar, oyunun PC versiyonun çıkış tarihi hakkında bilgi vermedi.

Rockstar North tarafından geliştirilen oyun, Güney California'nın tekrar elden geçirilmiş hali olacak olan Los Santos isminde geniş bir şehri bizlere sunacak.

5 Kasım tarihi itibariyle oyunu her yerden ön-sipariş etme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca kasım ayında oyunla ilgili yeni detayları duymaya hazır olun.

GTA 5'in çıkış tarihi için ilkbaharı hedef gösteren Rockstar'dan merakla beklenen yeni açıklamaysa oyunun tam çıkış tarihi olacaktır. Rockstar tarafından oyunun çıkış tarihi açıklamasıyla beraber yayınlanan görsele ise aşağıdan bakabilirsiniz.

Gta 5

GTA 5 Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı İçin Yapılan Yorumlar (51)

 • Sadık Berk'e Sezer
  Sadık Berk'e Sezer dedi ki;

  Ben gta nın bütün versiyonu oynamış bir sahizim arkadaşım bilgisayarına internetten indirmiş ve bende oynadım pc sidisinin heyecanla bekliyorum pc sidisi çıktığı zaman herkeze iyi oyunlar

  9 Temmuz 2014 Çarşamba - 15:49:03 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • berkcem
  berkcem dedi ki;

  ınsallah gta 5 henen cıkar benım bılgısayara sığabılr 2014 windows 8 çunku

  27 Haziran 2014 Cuma - 14:23:54 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Ziyaretçi
  Ziyaretçi dedi ki;

  Arkadaşlar 5 kasımda çıkacak...

  3 Mayıs 2014 Cumartesi - 11:57:55 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Ziyaretçi
  Ziyaretçi dedi ki;

  yaw 2014 ün haziranına girecez hani opyun ya gerçi pc versiyonunu indirdim seri no istiyodu oda oyun piyasada olmadığı için kimsede bilmiyo ne biçim iştir bu

  2 Mayıs 2014 Cuma - 22:05:20 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • barış
  barış dedi ki;

  Abi yıl 2014 olmuş halaa çıkmadı

  29 Nisan 2014 Salı - 11:57:07 - Cevap Yaz - Şikayet Et

GTA 5 Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı İçin Yorum Yaz

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.