1 Mart'ta Dünya ile Tanışmaya Hazırlanan Samsung S6'nın Fiyatı Ne Olacak?

Samsung Galaxy S6 ile, iPhone 6 serisine karşı en önemli hamlesini yapmaya hazırlanıyor

1 Mart'ta Dünya ile Tanışmaya Hazırlanan Samsung S6'nın Fiyatı Ne Olacak?

'What’s Next' temasıyla düzenlenecek olan ve Youtube üzerinden canlı yayınlanacak tanıtımda, Samsung, Galaxy S6 ile iPhone 6 serisine karşı en önemli hamlesini yapmaya hazırlanıyor. Fiyatı hakkında da çeşitli dedikodular var.

Samsung Galaxy S6 tüm diğer Samsung akıllı cihazları gibi merakla bekleniyor. Samsung geçtiğimiz günlerde S6 tanıtımı için basın davetiyeleri göndermişti. Mart ayının birinci günü yapılacak olan tanıtımda Samsung Galaxy serisi hayranlarını neyin beklediği hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılmaya hala devam edilirken, şimdi de fiyatıyla ilgili dedikodular konuşulmaya başlandı. 

Yeni nesil Galaxy’nin kesinli eğimli bir tasarımı olacağı aşağıdaki toplantı tanıtım posterinden de anlaşılıyor. 5.1 inç ile 5.3 inç arsı bir ekran boyutuna sahip olabileceği düşünülen Samsung S6'nın, 4GB RAM’e ve 20 MP kameraya sahip olacağı da konuşuluyor. Ancak fiyatı hakkında en ufak bir ip ucu bulunmuyordu. 

32, 64 ve 128 GB bellek genişliğine sahip olabileceği bilinen yeni S6'nın, bellek aralığına göre; 749, 849 ve 949 Euro gibi fiyatlarla raflara yerleşeceği konuşuluyor. Galaxy Edge hayranlarının ise bu cihaza 949 ile 1049 Euro arasında bir bedel ödemeye hazırlanmaları gerekiyor. Edge 64 ve 128 GB olarak iki model olarak gelecek. 

Samsung Galaxy S6, Ocak Ayında Tanıtılabilir

Samsung Galaxy S6’nın Ekranı Görüntülendi

Samsung Galaxy S6 Duyuru Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Samsung Galaxy S6'nın Metal Versiyonu Ortaya Çıkabilir

YORUMLAR