2016 Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Başlayacak

2016 Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Başlayacak

Oyuncular tarafından en çok ilgi gösterilen başarılı oyun platformu Steam bu sene de birçok farklı indirim kampanyasıyla karşımıza çıkacak. Bu indirim kampanyalarından biri de Steam Halloween Sale adı verilen Steam Cadılar Bayramı İndirimi. Yurt dışında kutlanan Cadılar Bayramı resmi bir tatil olmasa da çocuklar bu süre boyunca özel kostümler giyerek şeker toplamaya çıkıyor, yetişkinler ise yine özel kostümlerini giyerek eğlenceli partiler yapıyor. Valve, festival havasında geçen Cadılar Bayramı'nın renkli görüntülerini her sene Steam üzerine de taşıyor ve oyun severleri çarpıcı indirimlerle sevindiriyor.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2016 tarihi ise henüz resmi olarak açıklanmadı. Valve, daha önceki Cadılar Bayramı indirimlerinin de tarihlerini önceden açıklamamıştı. Fakat Cadılar Bayramı yurt dışında 31 Ekim tarihinde kutlanıyor. Steam'de ise Cadılar Bayramı'nın hemen öncesindeki günlerde Steam Cadılar Bayramı İndirimi başlıyor. Valve genellikle Cadılar Bayramı önecesindeki perşembe günleri indirim kampanyalarını başlatmayı tercih etmişti. Bu sene de pazar günü kutlanacak Cadılar Bayramı'ndan önceki Perşembe günü 27 Ekim tarihine denk geliyor. Yani 2016 Steam Cadılar Bayramı İndirimi büyük ihtimalle 27 Ekim - 28 Ekim tarihlerinde başlayacak.

2016 Steam Cadılar Bayramı İndirimi boyunca geçtiğimiz sene ve daha önceki seneler çıkmış birçok hit oyunu yüzde 90'a varan indirimlerle satın alabilme imkanımız olabilir. Rise of the Tomb Radier, DOOM, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, GTA 5,  PES 2017, Fallout 4 dikkate değer oyunlardan bazıları. 

İşte Steam Üzerinde En Çok Oynanan Oyunlar

YORUMLAR