Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Steam hesabı açma, steam üzerinden oyun indirme ve demo indirme, steam üzerinden oyunları satın alma gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere Half Life gibi klasik oyunların geliştiricisi Valve 2003 yılında Steam servisini resmi olarak oyun severlere sunmuş ve oyun dünyasına oldukça büyük bir katkıda bulunmuştu. Kurulduğu günden itibaren hızla gelişen ve farklı geliştiricilerin farklı türdeki oyunlarını bünyesine katan Steam özellikle dönemsel olarak yaptığı uçuk indirimler ve popüler oyunları zaman zaman ücretsiz olarak sunması ile oyun severlerin büyük beğenisini kazandı. Bu yazımızda da bu indirim ve ücretsiz oyun indirme imkanlarından nasıl yararlanacağınızı detaylı olarak anlatacağız. Herşeyden önce Steam arayüzünün bilgisayarınızda kurulu olması gerekmekte. Steam indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: 

Yazımıza ilk olarak Steam hesabı açma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatarak başlayacağız. Daha sonrasında Steam'den oyun indirme yöntemlerine göz atacağız.

  1. Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme
  2. Steam Hesabı Açma
  3. Steam Üzerinden Ücretsiz Oyunları İndirme
  4. Steam Üzerinden Oyun Demoları İndirme
  5. Steam Üzerinden Oyun Satın Alma

YORUMLAR