Angry Birds Stella Çıktı, Hemen İndirin!

Angry Birds serisi ile tanınan mobil oyun geliştiricisi Rovio serinin yeni bulmaca oyunu Angry Birds Stella'yı resmi olarak yayınladı.

Angry Birds Stella Çıktı, Hemen İndirin!

Angry Birds serisi ile tanınan mobil oyun geliştiricisi Rovio serinin yeni bulmaca oyunu Angry Birds Stella'yı resmi olarak yayınladı. Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Angry Birds Stella'da oyuncular Stella ve arkadaşlarının maceralarına tanık olmaktalar. Kahramanlarımızın yaşadığı Altın Ada Gale adlı kötü kalpli prenses tarafından tehdit edilmektedir. Biz bu tehlike karşısında Stella, Dahlia, Poppy, Willow ve Luca'ya yardımcı olmaya ve Altın Ada'yı korumaya çalışıyoruz.

Angry Birds Stella yine önceki Angry Birds oyunlarına benzer bir oyun yapısına sahip. Oyunda karşımıza birçok zorlu fizik tabanlı bulmaca çıkıyor. Bu bulmacaları çözmek için ise sapanla Stella ve arkadaşlarını farklı hedeflere doğru fırlatıyoruz.

Angry Birds Stella yenilenmiş grafiklere sahip ve klasik Angry Birds oyun yapısına küçük değişiklikler getiriyor. Bunun haricinde farklı hikayeye sahip olan oyun eğer Angry Birds oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilir. Oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Turuncu Levye ekibiyle hazırladığımız özel inceleme videosunu seyredebilirsiniz:

Angry Birds Stella'yı ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Haftanın iOS Oyunu: Jelly Splash

YORUMLAR