Angry Birds Stella Eylül'de Çıkış Yapacak

Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Stella, Eylül'de Android ve iPhone için çıkış yapacak.

Angry Birds Stella Eylül'de Çıkış Yapacak

Meşhur Angry Birds serisinin yapımcısı Rovio, Angry Birds Stella adlı yeni oyunlarının çıkış tarihini resmi olarak duyurdu. Android ve iPhone kullanıcıları için eş zamanlı olarak yayınlanacağı belirtilen yeni Angry Birds oyununda Stella ve onun eğlenceli arkadaşlarının Golden Island’daki maceralarına tanık olacağız.

7’den 77’ye tüm akıllı telefon ve tabletlere girmeyi başaran popüler beceri oyunu Angry Birds (Kızgın Kuşlar) serisinin yeni oyunu Angry Birds Epic’i beklerken Finlandiyalı oyun şirketinden bir sürpriz geldi ve sonraki Angry Birds oyunu olacak ve serinin ilk oyunu ile benzer bir oynanışa sahip olacak ancak hikayesi ve karakterleri ile çok farklı bir Angry Birds deneyimi sunacak Angry Birds Stellanın duyurusunu yaptı. Eylül gibi hem Android hem de iOS platformunda çıkış yapacağı şirket tarafından açıklandı. Golden Island adını taşıyan yepyeni bir mekanda Stella ve onun arkadaşları Poppy, Willow, Dahlia, Luca ve Gale ile oynama şansı bulacağımız oyun kadınlara yönelik ilginç hikayesi ile de dikkat çekiyor. Öte yanda yeni Angry Birds oyunundaki karakterlerin her biri eşsiz özelliklere sahip ve oyundaki amacınıza ulaşmak için tüm karakterleri birlikte kullanmanız gerekecek.

Hem karakter, hem mekan, hem de hikaye yönünden serinin diğer oyunlarından farklılık gösteren Angry Birds Stella, sadece oyun olarak çıkmayacak. 13 bölümlük bir animasyon serisi ile desteklenecek. Stella ve arkadaşlarının maceralarını Samsung Akıllı TV’ler, Angry Birds uygulamaları, Roku ve web üzerinden izleyebileceğiz. Rovio’nun belirttiğine göre her bölüm 6 dakika uzunluğunda olacak.

  • Angry Birds Stella oyun içi ve animasyon filminden bir kare:

  • Angry Birds Stella çıkış yapana kadar Angry Birds Go oyununu oynayabilirsiniz:

Swift ile 4 Saatte Flappy Bird Hazır!

YORUMLAR