Angry Birds Go APK

Angry Birds Go APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,633
  • DOSYA BOYUTU 83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Mobile

Angry Birds Go APK Android oyununda kızgın kuşlarla go kart yarışı sizleri bekliyor.

Angry Birds Go APK, Kızgın Kuşlarla yarışlara katıldığınız Android oyunu.

Kızgın kuşların yaratıcısı Rovio'nun yeni Angry Birds oyununda kuş ve domuzlarla go kart heyecanı sizleri bekliyor. Piggy Island'ın büyüleyici atmosferinde geçen Angry Birds Go oyununu tamamen ücretsiz olarak Android tablet ve telefonunuza indirebilir, kızgın kuşlarla yarışa başlayabilirsiniz.

Angry Birds Go APK Oyun İndir

Piggy Island'ın renkli dünyasında geçen oyunda temel amacınız tahmin edeceğiniz üzere rakiplerinizi arkada bırakarak yarışı birinci olarak bitirmeye çalışıyorsunuz. Birbirinden zorlu geçen yarış pistlerinde sabun kutusu görünümündeki arabadan süper arabaya kadar her biri farklı özelliğe sahip araç bulunuyor. Yarışlarda elde ettiğiniz puanlara göre yeni arabalar açabilse de üst seviye araçlarda uygulama içi satın alma özelliği devreye giriyor ve sadece belli bir ücret karşılığında hayali kurduğunuz arabayla yarışma şansı yakalayabiliyorsunuz. Arabalar dışında her bir karakterin kendinize özgü özel gücü bulunuyor. Yarış esnasında bu özel güçleri kullanarak rakiplerinize zor anlar yaşatıyorsunuz.

Angry Birds Go oyununda Red, Chuck, Terence, Stella, King Ping, Moustache Ping gibi Angry Birds'ün vazgeçilmez kahramanlarıyla direksiyon başına geçiyorsunuz. Her biri ayrı ustalık isteyen Race, Time Boom, Fruit Splat, Campion Chase ve Mega Match adını taşıyan 5 farklı oyun modu yer alıyor.

Şimdiye kadarki Angry Birds oyunlarından oldukça farklı bir oynanış tarzına sahip Angry Birds Go oyununu tamamen ücretsiz indirebileceğinizi, yükseltmeler için uygulama içi satın alımlar içerdiğini tekrar hatırlatalım. Yarışa hazır mısınız?

Angry Birds Go Neden Kaldırıldı?

Angry Birds Go neden Google Play’de yok? Rovio’nun açıklaması şu yönde; Daha yeni oyunlarımıza odaklanırken eski Angry Birds oyunlarından bazıları bir süredir değişmeden kaldı. Bu eski oyunları değişen cihazlar ve pazar gereksinimleriyle uyum sağlayacak şekide sürekli güncellemek yerine aktif oyunlarımızda inanılmaz deneyimler sunmaya odaklanma kararı aldık. Bunun anlamı Angry Birds Go artık mağazalardan indirilemeyecek ancak oyunu daha önce indirdiyseniz buluttan geri yükleyebilirsiniz. Öte yandan Angry Birds Go APK indir seçeneğiyle oyuncularla buluşuyor.