Angry Birds Go

Angry Birds Go

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,154
  • DOSYA BOYUTU 140.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Mobile

Angry Birds Go oyununda kızgın kuşlarla go kart yarışı sizleri bekliyor.

Kızgın kuşların yaratıcısı Rovio'nun yeni Angry Birds oyununda kuş ve domuzlarla go kart heyecanı sizleri bekliyor. Piggy Island'ın büyüleyici atmosferinde geçen Angry Birds Go oyununu tamamen ücretsiz olarak Android tablet ve telefonunuza indirebilir, kızgın kuşlarla yarışa başlayabilirsiniz.

Piggy Island'ın renkli dünyasında geçen oyunda temel amacınız tahmin edeceğiniz üzere rakiplerinizi arkada bırakarak yarışı birinci olarak bitirmeye çalışıyorsunuz. Birbirinden zorlu geçen yarış pistlerinde sabun kutusu görünümündeki arabadan süper arabaya kadar her biri farklı özelliğe sahip araç bulunuyor. Yarışlarda elde ettiğiniz puanlara göre yeni arabalar açabilse de üst seviye araçlarda uygulama içi satın alma özelliği devreye giriyor ve sadece belli bir ücret karşılığında hayali kurduğunuz arabayla yarışma şansı yakalayabiliyorsunuz. Arabalar dışında her bir karakterin kendinize özgü özel gücü bulunuyor. Yarış esnasında bu özel güçleri kullanarak rakiplerinize zor anlar yaşatıyorsunuz.

Angry Birds Go oyununda Red, Chuck, Terence, Stella, King Ping, Moustache Ping gibi Angry Birds'ün vazgeçilmez kahramanlarıyla direksiyon başına geçiyorsunuz. Her biri ayrı ustalık isteyen Race, Time Boom, Fruit Splat, Campion Chase ve Mega Match adını taşıyan 5 farklı oyun modu yer alıyor.

Şimdiye kadarki Angry Birds oyunlarından oldukça farklı bir oynanış tarzına sahip Angry Birds Go oyununu tamamen ücretsiz indirebileceğinizi, yükseltmeler için uygulama içi satın alımlar içerdiğini tekrar hatırlatalım. Yarışa hazır mısınız?

1.1.0 güncellemesi ile oyuna eklenenler:

  • Herşeyi daha hızlı, daha rahat ve daha iyi hale getirebilmek için oyundaki birkaç ufak sorun çözüldü