Berat Albayrak İstifasını Sosyal Medyadan Duyurdu! Berat Albayrak Hacklendi Mi?

Berat Albayrak Instagram hesabı üzerinden istifa ettiğini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Berat Albayrak Bor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak istifa etti. Berat Albayrak istifa ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Berat Albayrak istifa açıklaması yaptı. İşte detaylar.

Berat Albayrak İstifa Etti: Berat Albayrak İstifa Açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğü bakanlık görevinden sağlık sorunları nedeniyle istifa ettiğini paylaştı.

Albayrak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.

Çok büyük hedeflerle çıktığımız bu yolculukta gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşlarımız Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir.

Enerji’de olduğu gibi Ekonomi’de de ektiğimiz tohumlar çokta uzak olmayan bir gelecekte koca koca çinarlara dönüşecek ve ülkemizi tam bağımsızlık hedefine ulaştırdığına şahit olacağız inşaallah. Bundan en ufak bir şüphem yoktur.

Bu 5 yıllık süre zarfında benimle bu zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşalarıma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir haklarını helal etsinler. At izinin iti izine karıştığı, Hak ve batılı ayırt etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan Rabbim razı olsun.

Türkiye tarihindeki belkide en kritik dönemlerden sayılacak olan bu 5 yıllık süre zarfında ülkeme ve ümmete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamdolsun. Gaybı, kalpleri ve hakiki niyetleri bilen mutlak güç sahibi Cenab-ı Allah bizleri Sırat-ı Müstakim’den ayırmasın. Sonumuzu hayreylesin."

Yapılan paylaşıma hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Berat Albayrak (@beratalbayrak)'in paylaştığı bir gönderi ()

Berat Albayrak Hacklendi Mi?

Şu anda Berat Albayrak'ın resmi Twitter hesabına erişim sağlanamıyor.

berat-albayrak-hacklendi-mi

Güncelleme: İletişim Başkanlığı Tarafından Açıklama Yapıldı

Berat Albayrak'ın istifası kabul edildi. İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu cümlelere yer verildi:

"Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan değerlendirme sonunda, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın görevden af talebi kabul edilmiştir."

8 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu, 8 Kasım Hasta Sayısı Kaç Oldu?
Bilim

8 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu, 8 Kasım Hasta Sayısı Kaç Oldu?

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 8 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 8 Kasım Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 8 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu.

YORUMLAR