Call of Duty: Black Ops 2 Oynanış Süresi

Call of Duty: Black Ops 2 Oynanış Süresi

Treyarch tarafından geliştirilip Activision tarafından dağıtımı yapılacak olan yeni  Call of Duty oyunu Call of Duty: Black Ops 2 için oynanış süresi açıklandı. İlk oyunlarına baktığımızda dolu dolu ve uzun bir senaryo modu oynanışına sahip olan Call of Duty serisi son yıllarda çıkarttığı oyunları ile birlikte sağlam senaryosu ve konu anlatımından bir şeyler kaybetmese de oynanış süresi olarak kısalmaya başladı.

Bu durum özellikle daha çok serinin senaryo modu ile ilgilenen oyuncuları üzdü ve üzdüğü gibi kızdırdı. Konu olarak hala çok iyi işler çıkaran Call of Duty serisi kısa oynanış süresi olayını değiştiremiyor ve Call of Duty: Black Ops 2 ile yine bizleri hüsrana uğratıyor. Net bir oynanış süresi açıklanmasa da oyunun oynanış süresinin geçtiğimiz oyunlardaki uzunluğa sahip olacağı söyleniyor. Bunun üzerinden bir tahmin yürütecek olursak Call of Duty: Black Ops 2’nin senaryo modu 5-6 saatlik bir oynanış ömrüne sahip olacak.

Oynanış ömrünün yanı sıra bir diğer merak edilen husus ise tekrar oynanabilirliği bu konu içinde oyunun hayranları merakla bir açıklama bekliyor. Son yıllarda oyun dünyasına sunduğu muhteşem senaryoları ile Call of Duty her zaman bir adım önde oldu ancak oynanış süresi konusunda daha uzun soluklu bir macerayı bizlere sunamadı. 13 Kasım 2012 tarihinde piyasada olacak olan Call of Duty: Black Ops 2 PC, Playstation 3, Xbox 360 ve Wii U platformlarında yerini alacak.

YORUMLAR