Fallout 4 Geliyor

DJ'den güzel haberler var! Yeni Fallout oyunu yolda.

Fallout 4 Geliyor

Efsane seri Fallout, uzun bir aranın ardından oyun severlerle tekrardan buluşmuştu. Ancak bir farkla. Oyunun yapımcısı bu sefer Black Isle değil Bethesda'ydı. Serinin isim haklarını satın alan Bethesda, oyuncuların karşısına Fallout 3'ü çıkararak uzun bir aradan sonra Fallout severleri, oyunlarına kavuşturdu.

Fallout 3'ün ardından gelen içerikler ve neredeyse Fallout 3 kadar kapsamlı olan Fallout: New Vegas'ın ardından yeni bir Fallout oyunu için ilk ipucu geldi.

Fallout 3'te radyo DJ'i "Three Dog"u seslendiren Erik Todd Dellums twitter üzerinden Fallout severlere, daha fazlası gelebilir, mesajını paylaştı. Bu mesajın ardından kısa bir süre sonra, yeni oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu belli etmek için firmadan izin aldığını açıklayan Dellums, Fallout 4'ü ilk duyuran isim oldu.

Böylece, RPG severlerin ufukta bekleyecekleri yeni oyunlardan biri daha belli oldu. Ayrıca bu haberin dışında, Fallout 4 (ya da hangi isimle çıkacaksa) ile ilgili yeni bilgilerin de Boston'da gerçekleşecek PAX:East fuarında açıklanması bekleniyor.

Eski RPGleri Özleyenlere

YORUMLAR