Football Manager 2015 Resmi Çıkışını Gerçekleştirdi

Football Manager 2015 Resmi Çıkışını Gerçekleştirdi

Sports Interactive'in piyasada rakipsiz futbol menajerlik oyunu Football Manager 2015 Windows, Mac OS X ve Linux için çıktı. Bir futbol menajerinin hayatını yaşamanıza imkan veren simülasyon oyununda takımınız için oyuncu seçmekten basın konferansı düzenlemeye kadar birçok özellik bulunuyor.

Football Manager serisi her sene gelişerek ülkemizde de yoğun ilgi gören futbol oyunlarından bir tanesi. Football Manager 2015'te de süregelen menajerlik imkanları gelişerek, güncel futbol kurlarıyla birlikte oyunda gerçekçi elementler arttırılmış.

Oyunun 3 farklı modu bulunuyor: Kariyer Modu, Klasik Mod ve Challenge özelliği. Klasikte Football Manager serisinin artık yapılaşmış temelini oynarken, kariyerde dilerseniz takımınızı oluşturduktan sonra liglere girerek kariyer yapabiliyorsunuz. Challange'da takım oluşturduktan sonra belirli takımlara karşı mücadeleye odaklanan bir rekabet ortamı bulunuyor. Serinin bunca zamandır en çok rabet gören modu olan klasiği ele alacak olursak çok daha yoğun bir futbol deneyimi sunan bu modda gerçekten iddialı kararlar vermeli ve oyuncu seçimi başta olmak üzere tüm etkileşimi en iyi şekilde yaratmalısınız.

Football Manager 2015'te oyun içi gelişmelerin yanısıra yepyeni bir kullanıcı arayüzü tanıtıldı. Artık tüm özelliklere rahatça ulaşabildiğiniz tasarım aynı zamanda bir maçı seyrederken de kullanıcıya büyük rahatlık sağlıyor. Bunun dışında oyunun kendisinden söz ettiren en büyük özelliklerinden biri de hem oyunu hem de oyuncuyu etkileyecek gelişmiş yapay zeka sistemi. Artık çok daha gerçekçi ve zeki rakiplere hazır olun, ekibinizi çok iyi değerlendirmeniz gerekli.

EA Games'in FIFA oyunu için düşündüğü FIFA Manager projesi iptal edildiğinden beri Football Manager'ın hala bir rakibi bulunmamakta. Eğer menajerlik oyunlarından hoşlanıyorsanız zaten şu anda çoktan takımınızı oluşturmaya başlamışsınızdır. Football Manager 2015'i kaçıranlarsa oyunu hemen aşağıdaki bağlantıdan satın alarak menajerlik hayatlarını daha da geliştirilmiş yeni imkanlarla tekrar hayata geçirebilirler:

Blizzard'tan Yepyeni Bir FPS Oyunu: Overwatch

Hearthstone: Goblins vs Gnomes Yeni Kartlarla Birlikte Aralıkta Geliyor

YORUMLAR