Google Nexus 6'nın Özellikleri Antutu Benchmark Testi ile Ortaya Çıktı

Google Nexus 6'nın özellikleri benchmarklar yoluyla ortaya çıkarıldı.

Google Nexus 6'nın Özellikleri Antutu Benchmark Testi ile Ortaya Çıktı

Google'ın Nexus 6 modelini kiminle üreteceği çok konuşulmuş olsa da cihazın sızdırılan özellikleri üretenin pek de önemli olmadığını gösteriyor. Antutu Benchmark testinde ortaya çıkan özellikler Nexus 6'nın rakipsiz bir model olabileceği yönünde.

Google Nexus 6’nın sızdırılan özelliklerine baktığımızda 2,6 Ghz hızında çalışan Snapdragon 805 işlemci, Android L işletim sistemi, Adreno 420 grafik işlemci, 5,2 inç boyutta, 1440x2560px (2K) QHD ekran, 13 MP arka ve 2,1 MP Selfie kamera ve 3 GB Ram özelliklerinin olduğunu görüyoruz.

Nexus 6 modelinin HTC ya da Motorola ile üretileceği yönündeki dedikodular devam ediyor olsa da son gelen sızıntılar Motorola ihtimalinin çok daha yüksek bir ihtimal olduğunu gösteriyor. Nexus 6'nın Motorola tarafından üretilmesi ile çok daha yeni, farklı ve modern bir tasarımın geleceği öngörülüyor.

Nexus 6'nın henüz ne zaman tanıtılacağı hakkında henüz bilgi olmasa da Antutu Benchmark testinin ortaya çıkması tanıtımının çok uzak olmadığını gösteriyor. Nexus 6'nın yaklaşık olarak Eylül-Ekim ayları arasında tanıtılması bekleniyor ancak tam tarih hakkında henüz bilgi sahibi değiliz.

Galaxy Alpha'nın Özellikleri Nasıl Olacak

YORUMLAR