Google, Quickoffice'i Ücretsiz Hale Getirdi

Quickoffice uygulaması Android ve iOS mobil cihazlar için tamamen ücretsiz hale geldi ve 10 GB Google Drive alanı da hediye.

Google, Quickoffice'i Ücretsiz Hale Getirdi

Google'ın Quickoffice'i satın almasının ardından ne gibi değişiklikler yaşanacağına dair büyük beklentilerimiz vardı. Zira Google yavaş yavaş online ofis uygulamalarını çok daha iyi hale getirirken, bir yandan da mobil cihazlar için hazırlanan Quickoffice'i de elbette unutmayacaktı. Şimdiye dek sadece işletmeler için Google uygulamalarında yer alan Quickoffice, iOS ve Android cihazlar için ücretsiz hale geldi ve tüm kullanıcılara akıllı telefon ve tabletlerinde kaliteli bir ofis uygulaması kullanma şansı doğdu.

Her iki işletim sistemi için de hazır olan uygulama sayesinde .zip klasörleri yaratabilir, PowerPoint ve Excel dökümanlarındaki tabloları görüntüleyebilirsiniz. Google Drive'da yer alan dökümanları düzenleme seçeneği ise henüz mevcut değil ve sadece PDF olarak görüntülenebiliyorlar.

Ayrıca Quickoffice yükleyen kullanıcılara 2 sene boyunca 10 GB'lık ekstra Google Drive alanı da hediye ediliyor. 26 Eylül'e kadar uygulamayı yüklerseniz bu bonusu alabilirsiniz. Ancak ek alan hemen hesabınıza geçmiyor ve açıklanmayan bir tarihte tüm kullanıcılara sağlanacağı belirtiliyor. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Quickoffice paketini cihazlarınıza kurabilirsiniz.

iOS 7 incelemesi

YORUMLAR