Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu (Mart 2023)

2023 yılının mart ayında sunulacak ücretsiz PlayStation Plus oyunları duyuruldu. PS Plus abonelerini önümüzdeki ay birbirinden başarılı yapımlar bekliyor.

Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu (Mart 2023)

Playstation Plus Mart 2023 ücretsiz oyunları, bir süredir çoğu oyuncu tarafından oldukça merak ediliyordu. PlayStation resmî hesabının yeni paylaşımıyla birlikte mart ayı kütüphanesine eklenecek yeni oyunlar belli oldu. Peki, bu ay içerisinde hangi video oyunlarına ücretsiz olarak erişilebilecek?

Twitter üzerinden yayınlanan videoyla beraber mart ayı ücretsiz PS Plus oyunları belli oldu. Paylaşılan videoya göre yakın zamanda kullanıcıları hem PS4 hem de PS5 tarafında birçok yeni oyun bekliyor. Katalog, 21 Mart'ta PlayStation Plus Extra ve Premium üyeleri için yenilenecek.

Mart 2023 Ücretsiz PlayStation Oyunları Listesi

 • Uncharted Legacy of Thieves Collection (21 Mart)
 • Tchia (21 Mart)
 • Tom Clancy's Rainbow Six Extraction (21 Mart)
 • Ghostwire Tokyo (21 Mart)
 • Life is Strange: True Colors (21 Mart)
 • Immortals Fenyx Rising (21 Mart)
 • Life is Strange 2 (21 Mart)
 • Dragon Ball Z: Kakarot (21 Mart)
 • Street Fighter V Champion Edition (21 Mart)
 • Untitled Goose Game (21 Mart)
 • Final Fantasy Type-0 HD (21 Mart)
 • Rage 2 (21 Mart)
 • Neo: The World Ends with You (21 Mart)
 • Haven (21 Mart)

2023 yılının mart ayında sunulacak yeni PlayStation Plus oyunları arasında tüm dünyada oldukça popüler yapımlar bulunuyor. PlayStation markasının en sevilen serilerinden biri olan Uncharted, yakın zamanda PC'ye de gelen Uncharted Legacy of Thieves Edition ile birlikte PlayStation Plus kütüphanesine ekleniyor.

Ayrıca yeni çıkış yapacak olan Tchia, ilginç mekanikleri ve Tokyo atmosferiyle dikkat çeken Ghostwire Tokyo ve hikayeli oyun arayanların ilk tercihlerinden olan Life is Strange'den iki oyun, Mart PlayStation Plus oyun katalogunun öne çıkan eserlerinden.

Diğer taraftan ay başında eklenen Minecraft Dungeons, Mojang Studios ve Double Eleven tarafından geliştirildi. Yayıncılığını Xbox Game Studios'un üstlendiği oyun, oyuncuların uzun süre boyunca keyifli zaman geçirmesine olanak tanıyor.

Bedava sunulacak PS Plus oyunları arasında Battlefield 2042 de yer alıyor. DICE tarafından geliştirilen FPS oyunu Battlefield 2042'nin inceleme puanları hayal kırıklığı yaratmıştı. Electronic Arts tarafından yayımlanan yapım, piyasaya sürüldüğü dönemde çok sayıda olumsuz eleştiriye maruz kalmıştı.

Bandai Namco Studios tarafından geliştirilen Code Vein, anime oyunları oynamaktan keyif alan, JRYO ve souls-like türlerini seven oyunculara hitap ediyor. 2019 yılında piyasaya sürülen video oyunu, çoğu oyuncu tarafından beğenilmişti.

Ücretsiz Amazon Prime Oyunları Belli Oldu (Mart 2023)
OYUN

Ücretsiz Amazon Prime Oyunları Belli Oldu (Mart 2023)

2023 yılının mart ayına özel ücretsiz Amazon Prime oyunları belli oldu. Amazon Prime abonelerine önümüzdeki ay içerisinde 7 adet oyun verilecek.

PlayStation Plus abonelerine özel olarak önümüzdeki ay içerisinde sunulacak video oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kerbal Space Program 2 Çıktı: Fiyatı Cep Yakıyor!
OYUN

Kerbal Space Program 2 Çıktı: Fiyatı Cep Yakıyor!

Kerbal Space Program, uzay keşfi ve roket bilimi meraklıları arasında oldukça popüler bir oyun olarak tanınıyor. Oyun, oyunculara gerçekçi bir uzay simülasyonu sunarak, yeşil uzaylılar olan Kerbal'lerin uzay programını yönetmelerine izin veriyor.

YORUMLAR