Hababam Sınıfı Şimdi de HD Kalitesinde YouTube'da

Hababam Sınıfı Şimdi de HD Kalitesinde YouTube'da

Hababam Sınıfı en son neredeydi, hatırlayamayanlara bir sürprizimiz var. Hababam Sınıfı artık YouTube’da. Hem de HD kalitelisinde. 

Arzu Film, Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerini HD kalitesinde YouTube’a yükledi. Türkiye’nin en sevilen film serisi olan Hababam Sınıfı serisi başta olmak üzere, Arzu Filmin dağıtımcılığını üstlendiği tüm klasik Yeşilçam filmlerini, HD kalitesine YouTube’dan izleyebilirsiniz.

Arzu Film geçtiğimiz yıllarda Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerini HD kalitesinde yeniden restore etmeye başlamış, bu çalışmalarından örnekleri de TV kanallarında seyretmemize olanak tanımıştı. Arzu Film Hababam Sınıfı serisi, Köyden İndim Şehire, Arabesk, Süt Kardeşler ve Sev Kardeşim gibi Türk sinemasında önemli yeri olan filmleri, artık YouTube üzerinden de klasik Türk sineması severlerle paylaşıyor. Filmler yüksek ses ve görüntü kalitesiyle artık rahatlıkla YouTube’dan izlenebilecek.

Arzu Film özellikle Hababam Serisi filmlerinin eskimeyen popülerliğini ön planda tuttuğu için kanalına bu seriden başlamış. Filmleri izlemek isteyenler YouTube Arzu Film kanalında eserlerle ilgili kısa bilgiler de edinebiliyorlar.

YORUMLAR