HTC, One Markalı Yeni Akıllı Telefonlar Üretecek

HTC'nin başarılı serisi One için yeni modellerin de üretileceğine dair dedikodular mevcut.

HTC, One Markalı Yeni Akıllı Telefonlar Üretecek

HTC'nin HTC One modeli büyük rakibi Samsung Galaxy S4'e rağmen büyük bir başarı yakalama fırsatını elde etti. 5 milyondan fazla satan cihaz iyi bir satış çizgisini sürdürmeye devam ediyor ve yakın zamanda da 10 milyon satışa ulaşması bekleniyor. Elbette One markasının bu başarıyı yakalamasını değerlendirmek isteyen HTC'nin aynı marka adı altında yeni modeller çıkarması pek de şaşırtıcı olmayacak.

HTC One modeli piyasaya sürülürken şirketin yaptığı açıklama bu sene içerisinde başka bir amiral gemisi telefonun çıkmayacağı yönünde olmuştu. Bu nedenle yeni One modellerinin amiral gemisi yerine daha alt düzeyde telefonlar olacaklarını tahmin edebiliyoruz. Henüz HTC One piyasaya sürülmeden önce HTC One Mini'nin hazırlık aşamasında olduğu zaten biliniyordu ancak yeni modellerin de geleceği yabancı kaynaklar tarafından şimdilik dedikodu olarak aktarılıyor.

HTC One Mini'nin yanındaki diğer modellerin Desire serisinden farklı olacakları ve One serisinin çizgisini takip edeceği bilgisi mevcut. Tüm bu modeller sayesinde HTC'nin biraz da Samsung'un bol seçenekli satış politikasına yaklaşmaya çalıştığını da görmemiz mümkün olacak gibi görünüyor.

Fransa korsanların internetini kesmemeye karar verdi

YORUMLAR