HTC One'ın Yeni Nesli Plastik Kasalı Olacak

HTC One'ın ikinci neslinin bazı donanım güncelleştirmelerinin yanında plastik kasalı olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

HTC One'ın Yeni Nesli Plastik Kasalı Olacak

HTC'nin şimdiye dek piyasaya sürdüğü en başarılı akıllı telefon modellerinden birisi haline gelen ve şirketin kötüye giden durumunu bir nebze olsun durdurarak oldukça iyi satışlar yakalayan HTC One'ın ikinci neslinin 2014 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ve özellikle metal gövdeli telefonları sevenler için kötü haberlerimiz var.

HTC'nin geçmişte Samsung'u plastik gövdeli cihazlar ürettiği için oldukça eleştirdiği ve bu konuda pek sert olduğunu biliyoruz. Ancak yeni nesil HTC One'da metal kasadan vazgeçilip plastik kasa ile devam edileceğine dair pek çok dedikodu teknoloji blogları tarafından aktarılıyor. HTC'nin bu hamlesiyle birlikte bazı Asya ülkelerinde satılmakta olan HTC Butterfly cihazı ile HTC One serisini birleştirmeyi hedeflediğine dair bilgiler de mevcut.

Şimdilik plastik gövdeli modelin bir ekstra mı olacağı yoksa tüm üretilen modellerin mi bu şekilde üretileceğine dair kesin bir bilgi mevcut değil. Bir diğer yeniliğin ise yazılımdaki yeniliklere ek olarak HTC One'ın ikinci sürümünde Qualcomm Snapdragon 600 işlemcinin yerini Snapdragon 800'ün kullanılması olduğu belirtiliyor. Zira HTC daha önce One X modelinde benzer bir strateji uygulamış ve One X+ modelini çıkarmıştı.

LG dünyanın en ince LCD ekranını üretti

YORUMLAR