İşte iPhone 7'nin Kamera Özellikleri

iPhone 7 kamerasının neler yapabileceği internete sızdı.

İşte iPhone 7'nin Kamera Özellikleri

iPhone 7’nin henüz ne zaman çıkacağı belli olmadan, kamerasının neler yapabileceği internete sızdı. iPhone 7 kamerası 3B fotoğraf çekebilecek özelliğe ve birbirinden farklı yeteneklere sahip.iPhone 7’nin tasarım olarak henüz neye benzeyeceği bile bilinmezken, kamerası hakkında detaylı bilgiler geldi. iPhone 7 kamerası kasadan dışarıda durmayan tasarımıyla, tamamen telefona gömülü bir şekilde gelecek. iPhone 7 kamerası İsrail menşeli LinX firması tarafından geliştirilecek. Kameranın tasarım ve üretim bedelinin 20 milyon doları geçtiği öne sürülüyor.

2015 yılının sonlarına doğru gelecek olan iPhone 7 kamerası hakkında sızan bilgiler şöyle;

Üç Boyutlu fotoğraf çekme özelliği: LinX firmasının geliştireceği kamera, 3B efekti vererek fotoğraf çekmemize olanak tanıyor. Böylelikle fotoğraflarda daha canlı ve derinliğe sahip görüntüler yakalayabileceğiz. Bu özellik derinliğin artırılma ve azaltma uygulamalarıyla beraber gelecek ve fotoğrafların işlenmesini kolaylaştıracak.

DSLR seviyesi: çift lensle gelecek olan kamera DSLR kameralarla aynı kalitede fotoğraflar çekmeyi de mümkün kılıyor. Çift lens Sony tarafından üretilecek ancak kameraya montajı yine LinX tarafından montajı yapılacak.

Tasarımı daha yakışıklı olacak; iPhone 7’nin kamera tasarımı son derece farklı olacak. Telefon üzerindeki kamera son derece bütünleşmiş olarak tasarlanıyor. Kasa ve objektif uyumunun son derece modern olacağı da gelen bilgiler arasında.

iPhone 6 için Etkileyici Konsept Tasarım Fotoğrafları

iPhone 7'de Kullanılacak Ekran Teknolojisi Belli Oldu

YORUMLAR