Korsan Film İndirmeye Paydos, Popcorn Time Artık Tarayıcılarda

Korsan Film İndirmeye Paydos, Popcorn Time Artık Tarayıcılarda

Korsan film ya da dizi seyretmek için artık torrent uygulamalarına gerek kalmadı. Popcorn Time Browser hizmete girdi.

İnternetten film ve dizi indirenleri sevindiren bir uygulama olan Popcorn Time artık kendi tarayıcısına sahip. Popcorn Time Browser sayesinde 3’üncü parti uygulamalara hiç gerek kalmadan doğrudan yeni çıkmış tüm film ve dizileri doğrudan tarayıcıdan izleyebiliyorsunuz. Uygulamasını son derece kolaylaştırarak bir tarayıcıya yerleştiren Popcorn Time’ da artık altyazı sorunu da yaşanmıyor. İzlenen filmin internet üzerindeki altyazıları otomatik olarak bulunuyor ve filme ekleniyorlar.

Popcorn Time Tarayıcı Netflix altyapısı gibi çalışıyor, istediğiniz filmi seçerek tarayıcı üzerinden seyredebiliyorsunuz. Elbette filmi kesintisiz ve kaliteli izlemek için birkaç Megabit internet hızına ihtiyacınız var.

Popcorn Time Tarayıcı tıpkı uygulaması Popcorn Time ek yazılımı gibi çalışıyor, arayüzünde çok değişiklik yok. Aşağıdaki videoda Popcorn Time Tarayıcının nasıl çalıştığını izleyebilirsiniz.

Popcorn tarayıcıyı çalıştırmak için bir komut penceresi açmanız ve tarayıcıyı oradan çalıştırmanız gerekiyor. Popcorn Time tarayıcı şimdilik sadece Windows 7 ve üzeri için kullanılabiliyor.

 

YORUMLAR