League of Legends 6'da 6 Modu Tekrar Geldi

League of Legends oyununda Cadılar Bayramı'na özel düzenlenen Harrowing etkinliği boyunca 6'da 6 oyun modunu oynayarak 6 kişiyi birden öldürme şansı yakalayabilirsiniz.

League of Legends 6'da 6 Modu Tekrar Geldi

League of Legends'da 2014 Harrowing etkinlikleri başladı. 24 Ekim - 4 Kasım tarihleri arasında sürecek olan etkinlik boyunca 6'da 6 oyun modunu oynama fırsatı ile yeni ve indirimli kostümler alma şansı bulabileceksiniz.

Cadılar Bayramı'na özel olarak hazırlanan Harrowing Halloween Etkinliği League of Legends oyuncularına pek çok yenilik sunuyor. Özel olarak tasarlanmış haritada 6 kişilik takımlar halinde oynanan 6'da 6 oyun modunda rakip takımın tamamını öldürerek 6'da 6 yapma şansı bulabiliyorsunuz.

Cadılar Bayramı etkinliğindeki tek yenilik yeni oyun modu değil tabiki. Birbirinden güzel kostümler sandıktan çıktı. Geçtiğimiz yıllarda yapılan cadılar bayramı etkinliklerinde ortaya çıkan kostüm paketlerini satın alabilirsiniz. Bunun dışında 3 adet yeni simge kazanma şansınızda bulunuyor. Dilerseniz maddeler halinde etkinlik süresince elde edebileceğiniz yada satın alabileceğiniz ödülleri sıralayalım.

Simgeler:

  • İhanet Damgası Simgesi: Altıda Altı: Uğursuz Koruluk oyun modunda 3 oyun kazanarak bu simgeyi kazanabilirsiniz. 3 oyun kazandıktan sonra simge hesabınıza gelecektir.
  • Lanetli Kukla Simgesi: Harrowing etkinliği bitmeden önce herhangi bir arkadaşınıza hediye göndererek bu simgenin sahibi olabiliyorsunuz.
  • Gölge Adalar Tacı Simgesi: Harrowing süresi boyunca mağazadan 1500 IP ile, etkinlik süresi bittikten sonra ise 250 RP karşılığında satın alabilirsiniz.

Yeni Kostümler:

  • Kara Kuzgun Leblanc - 975 RP
  • Yeraltı Avcısı Wukong - 1350 RP (28 Ekim'e kadar 975 RP karşılığı alabilirsiniz)

Harrowing Kostüm Paketleri:

  • 2010, 2011, 2012 ve 2013 yıllarındaki Harrowing kostüm paketleri etkinlik süresi boyunca yüzde 20 indirimli olarak satışta olacaktır. Yılda sadece bir kere satın almaya açılan bu paketler içerisinde sevdiğiniz kostümler var ise kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Sandıktan Çıkan Kostümler

  • Bu tür etkinliklerde eskiden satışta olan fakat şu an satın alamadığımız kostümler, Riot Games tarafından tekrar oyunculara yani bizlere sunuluyor. 16 Adet sandıktan çıkan kostümü etkinlik süresi boyunca satın alabilirsiniz. Özellikle Cadı Nidalee'yi kaçırmamanızı öneririm.

Sandıktan Çıkan Totem Görünümleri

  • Tıpkı sandıktan çıkan kostümler gibi şu an satın alamadığınız totem görünümlerine de Harrowing 2014 etkinliği boyunca erişebilirsiniz.

Harrowing Halloween etkinliği boyunca düzenlenecek olan sürpriz indirimler sayesinde kostüm, şampiyon ve totem görünümlerini indirimli fiyatları üzerinden alabilirsiniz. Kostüm paketleri ve diğer kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

League of Legends'ı indirip denemediyseniz sitemiz üzerinden ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Alienware Yeni Oyun Laptop'unu ve Ona Özel Grafik Hızlandırıcısını Tanıttı

YORUMLAR