League of Legends Soma'ya Destek Verecek

League of Legends ekibi ve oyuncuları Soma için destek olacak.

League of Legends Soma'ya Destek Verecek

League of Legends Türkiye ekibi 13 Mayıs Salı günü yaşanan ve hepimizi yasa boğan Manisa, Soma faciası için oyuncuları ile birlikte hayatını kaybeden işçilerin yakınlarına bağışta bulunacak. 

Geçtiğimiz günlerde oyuna eklenen yeni şampiyonumuz Freljord’un Yüreği Braum ve bu şampiyonun Ejderkatili Braum kostümünün birlikte yer aldığı Braum Paketi'nin gelirini Kızılay aracılığı ile bağışlayacak.

League of Legends ekibinin yayınlandığı mesaj ise şöyle,

"13 Mayıs Salı Soma’da gerçekleşen maden kazası  ve ardından gelen acı haberler hepimizi yasa boğdu. İlk andan itibaren aklımızda olan “Sihirdarlarımızla birlikte Soma’ya destek için ne yapabiliriz?” sorusuna yanıt olarak, sizin de yorumlarınız doğrultusunda bir destek girişimi başlatıyoruz.

Freljord’un Yüreği Braum şampiyonu, Ejderkatili Braum kostümü ve her ikisini de kapsayan Braum Paketi içeriklerinden 16-22 Mayıs tarihleri arasında elde edilecek gelir oranında bağış, sihirdarlarımız adına, Türk Kızılayı aracılığıyla Soma’da hayatını kaybeden madencilerin ailelerine/yakınlarına ulaştırılacaktır."

Sizlerde paketi satın alarak Soma'da hayatını kaybeden işçilerin yakınlarına destek olabilirsiniz.

Tamindir ekibi olarak Soma'da hayatını kaybeden işçilerimizin ailelerine sabır diliyoruz. Başımız sağolsun.

YORUMLAR