LG'den Test Sürüşü Kampanyası; LG G4'ünüzü Alın, Eve Gidin Deneyin

LG, yeni amiral gemisi LG G4 için çok farklı bir kampanya düzenledi.

LG'den Test Sürüşü Kampanyası; LG G4'ünüzü Alın, Eve Gidin Deneyin

 LG, 28 Nisan'da dünya ile aynı anda Türkiye'de tanıtacağı yeni amiral gemisi LG G4 için çok farklı bir kampanya düzenledi. Kampanya, LG G4’ü alıp test sürüşü yapmanıza olanak tanıyacak. LG G4 rakipleri olan Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9 arasından viral videolar ya da ilginç sloganlarla sıyrılmaktansa ürünü direk kullanıcıların hizmetine açarak 'gerçeklik' algısı yaratmayı tercih etti.

Bugün LG resmi web saylarından açıklanan kampanya, aralarında Türkiye'nin de olduğu 15 ülkede şanslı 4 bin kişinin LG G4'ü test edebileceğini resmen açıklamış bulunuyor. Kampanyanın en önemli detayı, bu 4 bin kişinin basın mensubu ya da LG çalışanı olmayacağı doğrudan son kullanıcı olacağı. Yani LG kimseye torpil geçmeyecek.

Resmi web sitesinde her ülkenin ayrı sosyal medya kampanyası yapacağını açıklayan LG, bu kampanya ile beraber LG G4 henüz satışa çıkmadan bazı şanslı kullanıcıların LG G4'ü test etmesine imkan vermiş olacak. 28 Nisan'da LG G4 lansmanında kampanya ile ilgili bilgiler kullanıcılara aktarılacak. 

LG'nin G4 test sürüşü ülke listesi şöyle açıklandı: Türkiye, Endonezya, Singapur, ABD, Çin, Hindistan, Brezilya, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Meksika, Japonya ve  Hong Kong.

LG G4 İçin Resmi Teaser Yayınlandı

LG G4'ten Rakiplerini Kıskandıracak Özellik

LG G4'ün Ekranı Çok İddialı Geliyor

YORUMLAR