Logitech, iPad Air Aksesuarlarını Tanıttı

Logitech, iPad Air için tasarladığı yeni aksesuarlarını tanıttı.

Logitech, iPad Air Aksesuarlarını Tanıttı

Logitech, Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPad Air tableti için özel olarak tasarladığı yeni aksesuarlarını gün yüzüne çıkardı. iPad Air’ı koruma altına altın üç aksesuar Bluetooth teknolojisini kullanan entegre klavye ile geliyor.

Logitech, iPad kullanıcılarının cihazlarını daha konforlu ve güvenli kullanmalarını sağlamak için yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Apple’ın en ince ve hafif iPad modeli olan iPad Air’a özel olarak tasarlanan aksesuarlar, Logitech FabricSkin Klavye Folyosu, Logitech Ultra İnce Klavye Kapağı, Logitech Ultra İnce Klavye Folyosu ve Logitech Folyo Koruyucu Kılıf adını taşıyor.

Tabletle kablosuz olarak eşleşen Bluetooth klavye kullanıcıya ekran klavyesine göre daha hızlı ve konforlu yazma deneyimi yaşatıyor. Tableti koruyan Folyo Koruma Kılıfı klavye ile gelmiyor ve iPad Air için en ince ve hafif folyo olma özelliğini taşıyor. Folyo Koruma Kılıfı tableti darbelere, çizilmelere, sıvı temasına karşı koruyarak iki yönlü koruma sağlıyor. Kılıf aynı zaman film ve video izlemek, kitap okumak veya oyun oynamak için tableti en iyi konumda tutan stand görevini de üstleniyor.

iPad’e mıknatıs aracılığıyla tutunan Ultra İnce Klavye Kılıfın alüminyum ekran kapağı hareket halindeyken ek koruma sağlıyor. Ürünün fiyatı ise 99.95 dolar. Geleneksel klavyelerle aynı boyutta tuşlara sahip Ultra İnce Klavye Folyosu 99.99 dolardan satışa sunulacak. Beş Koruyucu Kılıf 49.99 dolardan satılacak. Logitech’in iPad Air için tasarladığı yeni aksesuarların Kasım ayında dünya genelinde satışa sunulması bekleniyor.

Volkswagen'den Ücretsiz iOS Yarış Oyunu!

YORUMLAR